Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, milyen tanácsot...

Lányok, milyen tanácsot tudtok adni férfi instagram influenszer szeretnék lenni, külföldön élek egy különleges helyen?

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb kételyem hogy azt tapasztaltam férfiként sokkal jobban szúrja a másik férfiak szemét egyáltalán az is, hogy létezem. Szeretném a negatív embereket, kötekedőket elkerülni. Ez az első.


Továbbá milyen előnyökkel jár egy ilyen utazós fiók indítása? Mi az alapvető előnye? Az új emberek, új kapcsolatok, barátok? A reklám, vagy ingyenes szolgáltatások pár képért és videóért? Tulajdonképpen mire fókuszáljak?


Madeirán élek, ez maga a földi paradicsom. Minden sarka, szeglete a szigetnek egy instagramra éhes jelenet. Eddig szinte semmit nem osztottam meg az ittlétemről.


Mennyire érdemes a youtube on facebookon is jelen lenni és tényleg. Alapvetően mik az előnyök? Miért csináljátok? Miért éri meg csinálni? Köszi <3



2023. febr. 3. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt tanácsolnám neked, találd meg az életben amiben jó vagy és élj a lehetőségekkel. Ne egy olyan dologra tedd fel az életed ami a tömegcikket csinál az emberekből.
2023. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

“Miért éri meg csinálni?” Kinek miért, neked kéne értelmet adni neki.

Véletlenül nem Ádámnak hívnak?

2023. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát. Nem tudom a manapság mindenki "nagyutazo" stb. Szerintem felesleges, de ha neked jól esik, akkor csinálj.

Mi pl ebben az évben lecsereltuk a madeirai otletunket Japanra és Namíbiara. Szóval Madeira Pl számunkra nem olyan nagy eresztes. Gyönyörű meg minden, de Pl Tenerife és szép.

2023. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tenerife egy meddőhányóra épített siófok.
2023. febr. 3. 18:53
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy szokták mondani. Voltunk ott is, de nagyon turistás az egész szóval nekünk nem jött be. Madeira szép, de nem ez a kérdés, hanem tényleg ez az instagram, hogy megéri-e, mik az előnyei, hátrányai. Egyébként ami nekünk tetszett az Bali, Mauritius, Francia Polinézia.


Valaki aki ezt csinálja kérlek írjátok le.

2023. febr. 3. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Meddőhányó... Hát jó. Szerintem a masca, anaga, Corona forestal, a teide...stb nyújtotta lehetőségeket 1000* sokfelebbek, mint Madeira bármikor lesz. Csak ehhez nem szemellenzos, buta turistanak kell lenni. De ez az én beallitottsagom, én nem ostoba instagram képekért megyek valahova.

Én Tenerifen 2 hetet töltöttem el, rengeteg túraútvonalat megcsinaltam.

Meddőhányó. Ok.

Szerintem te inkább ne csinálj ilyen blogot, ezzel a hozzáállással ugyanolyan lenne a csatornád/felületed, mint az összes többi unalmas "influenszernek". :)

Én meg maradok inkább a Teide kenes kigozolgeseinel, elképesztő sziklaformacional és azért a kilatasert, amit a Teide csúcsa nyújt. :) De még sorolhatnam napestig.

Ezek, amiket felsoroltal gyönyörű, "luxi" (Magyarországrol) helyek, csak krva unalmasak.

2023. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok neked! Borzalmas lehet hogy ilyen szép környezetben élsz, de nem tudod kiélvezni az influenza miatt.
2023. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ leginkább hogy milyen a te személyiséged mennyire vagy érdekes mások számára, mennyire tudod bemutatni a helyet.


Ha csak képeket fotózol a tájakról de neked nincs semmi hozzáadott értéked az egészhez max szerzel 100 boomer követőt és ki is fújt a project.


Viszont ha érdekesen elő tudod adni érdekes történeteket mesélsz hozzá pozitív a kisugárzásod hogy érdemes legyen követni abból lehet valami

2023. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/-azt én értem, hogy lehet belőle valami.

De elmondanád mi lehet belőle? Milyen előnyöm származhat abból, ha fáradhatatlan munkát fektetek abba, hogy ilyen tartalmakat gyártsak és publikáljak? Mert annyira azért nem unatkozom itt, hogy ezzel foglalkozzak anélkül, hogy bármi előnye lenne.

2023. febr. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!