Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha munkahelyen/suliban kell...

Ha munkahelyen/suliban kell tojnotok, akkor elmentek ott wc-re, vagy visszatartjátok amíg haza nem értek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
86%
Én inkább össze fosom magamat, mint sem, hogy elmenjek a wc-re.
2023. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon muszáj, elmegyek, de próbálom kibírni hazáig. Utálok úgy wc-n ülni, hogy közben az emberek teszik a dolgait körülöttem.
2023. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Honnan jönnek a traumák azoknál, akik szerint gáz és szégyenletes egy teljesen hétköznapi dolgot végezni, amit mindenki csinál?
2023. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell xarnom, akkor igen, ott helyben xarok.
2023. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltam koleszos, katona, laktam munkásszállón, feküdtem kórházban heteket. Számomra mindegy. Ott tojok, ahol kell.
2023. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Metionin ***** válasza:
100%
Általánosban legtöbbször "hazavittem" inkább, mert nem lehetett békésen intézni a vécén. Egyrészt retkes volt, másrészt a nagy c. lányok folyamatosan rángatták az emberre az ajtót, úgy kellett belülről fogni, mert a zárat rég kiszakították mindegyikből. Gimitől kolis voltam, a suliban is normális volt a budi, szóval onnantól kezdve gond nélkül tojok ahol kell.
2023. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Általában a kukába szoktam
2023. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádok a munkahelyen, addig sem kell dolgozni, hanem átnézem a híreket/üzeneteket.
2023. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok a nap elejétől a nap végéig feszengeni csak azért, mert szégyenlős a popóm. Ha tojni kell, akkor tojni kell, ez van, elmegyek ahol rám jön. Ha ez a munkahely, akkor ott. Nem is tudnék megfelelően koncentrálni, ha folyamatosan csikarna a hasam és kényelmetlenül érezném magam, mert vécézni kell.
2023. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Sose jon ram, mindig otthon reggel. Nekem tok fura h 2 kollega is elmegy 2-3x is egy nap. Mondjuk dagadtak meg ossze vissza esznek folyton mindent
2023. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!