Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjak még, vagy menjek haza?

Várjak még, vagy menjek haza?

Figyelt kérdés
Részt vettem valamin, fél ötkor kezd az eredményhirdetés. Én már bizonyos okokból beutaztam a városba reggel, de már másfél órája nincs semmi dolgom. Rohadtul unom magam. Szerintetek haza menjek a kövi vonattal?
2022. jún. 9. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Menj haza
Várj
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha az eredményekrol.ugyis megkapod az infot mas uton akkor go.


En a diplomaosztom hagytam igy ki hogy majd beszaladok érte.

Es amikor bementem érve utcai ruhában rágogumizva hogy bocsi csak az oklevélért jottem, azonnal felpattant egy tiszt es szalutált nekem es ugy adta át.


Csak abban a pillanatban jottem rá arra hogy véget ért 5 evnyi vertizzadásom és elértem a célt.

(Amugy pénzugy szamvitel polgari szak csak katonai suli is volt egyben)

2022. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*amikor bementem az oklevelemért
2022. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Johogynem papucsban szaladtam be érte erre tisztelgés meg minden volt.🤣

Na akkor úgy meghatódtam rendesen akkor fogtam fel a súlyát :)

2022. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, értesítenek, csak elv a jelen lévő díjazottakkal interjút készítenek a helyi tvbol. Szóval ha van valami, akkor még később mehetnék, necces, hogy lekésem az utolsó vonatot, ráadásul rettenetesen lámpa lázas vagyok, szóval már napok óta azon stresszelek,hogy ne sikerüljön. Viszont félek,hogy megbánom, ha kihagyom
2022. jún. 9. 14:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vártam meg, nem értem volna el a vonatot, ha interjúznak.
2022. jún. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!