Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen hülye...

Miért vannak ilyen hülye gondolataim a halállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Néha eszembe jut pl. valamelyik családtagom elvesztése aki jelenleg még él, de hirtelen az eszembe ugrik, hogy ő mondjuk meghalt, és utána jönnek ilyen még hülyébb gondolatok, hogy pl. a másik fél hogy viseli/viselné el nélküle, vagy pl. én hogy viselném el, milyen lenne az életem ha már ő nem lenne, legrosszabbakra gondolok pl. hogy elhagyom magam majd, befordulok stb… én mindenkit nagyon szeretek, és nem értem miért vannak ilyen hülye, ostoba gondolataim néha. Csak gondol egyet az agyam, bevillan egy-két kép, és van hogy napokig erre gondolok csak…

Nagyon idegesítő tud ez már lenni, és nagyon rossz minden szempontból és tényleg szeretek mindenkit a családomból, senkit nem szeretnék elveszíteni.

Arra gondoltam még, hogy lehetséges azért gondolok ilyenekre mert már viszonylag kicsit öreg korban vannak már, és félek… vagy nem tudom… :(



2023. febr. 7. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
A jövő nem fenyeget téged, nyugi. Élvezni kell a jelent.
2023. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Generalizált szorongás is lehet. Én is ebben szenvedek.
2023. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Ez izgat. Nézz híreket hogy mennyi baleset van, meg gyilkos.

Az emberek javarésze erre nyáladzik. Ennek van csak hírértéke is.

2023. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez izgat? Miért izgatna ez egyáltalán…? Igazán nagyon nem szép dolog bárkinek is a halála……
2023. febr. 8. 08:19
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Te magad írtad hogy ezeken agyalsz!:D
2023. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy generalizált szorongásom lenne, én semmi miatt nem szoktam egyáltalán aggódni, de tényleg. Hétköznapi dolgokra gondolok, munka, vizsga, vagy bármi. Nem szoktam aggódni.

Jövőre nézve sem szoktam.

2023. febr. 8. 08:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Agyalni nem agyalok ezen, csak bevillan egy-egy kép.. és utána gyors próbálok más dologra figyelni.
2023. febr. 8. 08:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy-egy kép/gondolat*
2023. febr. 8. 08:25
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Akkor minek írtad ki a kérdést, ha nem szorongsz? :D
2023. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Látom nehéz megérteni, ezek még mindig csak gondolatok, kép bevillanások stb., de nem aggódok, nem stresszelek meg bármi egyéb.

Nincsenek lelki problémáim.

2023. febr. 8. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!