Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normálisak az öléssel...

Mennyire normálisak az öléssel kapcsolatos gondolataim?

Figyelt kérdés
Tizenöt éves vagyok,és úgy tudom,hogy ilyenkor még minden olyan fura,és majd elmúlik,de nem tudom,hogy más velem egykorúnak is vannak efféle képzelgései.

2016. jan. 9. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen képzelgéseim nekem is, sohasem gondoltam komolyan őket. Viszont a rengeteg frusztrációt, amit ért, sikeresen kiadtam magamból, főleg brutális rajzokon keresztül.
2016. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sokkal idősebb vagyok de nekem is vannak ilyen gondolataim.
2016. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mióta?
2016. jan. 9. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt kifejthetnéd bővebben is. Arra vágysz, hogy megölj embereket, akik nem tettek ellened semmit? Mert az nagyon gáz...
2016. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok kb 14 éves korom óta. de amíg nem akarok ténylegesen cselekedni addig nem aggódok. :D

Meghát mindenki volt már úgy hogy legszívesebben megölne másokat. :D

2016. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már, hogy elképzeltem, hogy valakit megölnék, de amúgy sosem tennék ilyet (16-17 körül lehettem akkor).


Ha az ember feszültebb, stresszes, vagy sok nehézség éri, akkor könnyebben gondol akár ilyenekre, akár az öngyilkosságra, még akkor is, ha nem valódiak a szándékai.


Szerintem nem kell vele foglalkozni, akkor el fog múlni. Meg megpróbálhatnál könnyíteni az életeden, például úgy időzíteni a tanulást, hogy legyen időd az alvásra is.

2016. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem sosem volt olyan gondolatom, hogy megölnék másokat.

Olyan viszont volt kb. a te korodban, hogy valakit, akire nagyon dühös voltam elképzeltem hogyan ölném meg. (nagyon csúnyán megalázta a legjobb barátnőmet, és amúgy is egy igazi gonosz fajta gyerek volt)

De ezek csak képzelgések voltak, ma már érettebb a gondolkodásom, és akire nagyon dühös vagyok egyszerűen fogom, és nem foglalkozom vele. Kizárom az életemből, mert fölösleg.

2016. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!