Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik és miért utálják a szlovák...

Kik és miért utálják a szlovákokat?

Figyelt kérdés
Én bírom a nyelvüket, érdekes csengése van, de sajnos nem tudok szlovákul.
2023. febr. 9. 19:15
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
"nincsenek tisztában a történelmükkel (ami tulajdonképp nincs is)" - Ez elég degradáló, főleg a vége. Nekem ebből nem az jön le, hogy a szlovákok lennének az utálkozók.
2023. máj. 2. 09:45
 32/36 anonim ***** válasza:
31 ember nem szolgáltak ki engem mert magyar vagyok.Ők utálnak minket
2023. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
33: Biztos nem adtál rá okot? Némi agresszivitást érzek az írásodban. Ha már így kezded, hogy "Ember", akkor képzelem, milyen lehetsz szóban, gondolom, ott sem voltál túl udvarias. Arról meg nem beszélve, hogy a történelmükről nem az emberek tehetnek.
2023. máj. 2. 14:48
 34/36 anonim ***** válasza:
33 nem csak már elegem van az értetlenkedésből.Tudod meglátták a rendszámom és nekiálltak üvöltözni, hogy no hungary.Igen ezt üvöltözték.Szóval ott nem szolgáltak ki.Ezenkívűl még 2 kisboltban.Szóval ja menj el szlovákiába és megtudod milyen érzés ha a nemzetiséged miatt ítélnek el.Egész addig problémám sem volt az országgal.Töri:amúgy a szlovákok ősei a magyarok (nagyrészt) tehát még indokuk se nagyon lenne utálni minket.Mindegy nem érdekel az egész én nem fogom őket mind emiatt utálni csak na azért szarul esett
2023. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy rosszul esett. Csak az okot még nem tudom. :o(
2023. máj. 2. 15:38
 36/36 anonim ***** válasza:
35 én sem...Csak nem tudom miért, én nem is illetlenkedtem, nem üvöltöztem, nem viselkedtem úgy mint egy részeg.Nem volt indokuk rá de azért megtették.Mindegy túléltem
2023. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!