Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek nagy kutyái vannak,...

Akiknek nagy kutyái vannak, azok az emberek hogy hogy nem félnek tőlük?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni aki nagy kutyákat tart az hogy nem fél tőlük. Én még a kicsiktől is. Kis koromban sokat kergettek vidéken iskolába menet lehet azért félek. Lenne egy nagy kutyám mindig félnék mikor tép szét.

2023. febr. 10. 13:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Oké, te félsz tőle. Nekem meg a családban azóta mindig kuvasz volt hogy az eszemet tudom, és sosem féltem tőle :D
2023. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert megneveli? Vannak egyébként olyanok, akik félnek a saját, neveletlen kutyáiktól, de ott azért ezt a gazdi cseszte el.
2023. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
saját nagy kutya biztonságot jelent nem félelmet , de neked ne is legyen kutyád mert csak baj lesz belőle
2023. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért félnék. Én ismerem, neveltem, gondozom stb. Ismerem.

Ennyi erővel, ha egyszer valaki rosszat szólt hozzád, félsz az összes embertől?

2023. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Németjuhászom és rottweilerem volt, az egyiket 6, a másikat 14 évesen kaptam, picik voltak, mit kellett volna félni egy babakutyától? Szépen felnőttek velem aztán ennyi.

Az más eset lehet amikor az ember egy felnőtt -esetleg bántalmazott- kutyát fogad örökbe, ott nálam sem lenne teljes a bizalom, de aki a családunkban növekedett az más

2023. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
A kutya testbeszéde megtanulható. A gazdája látja, hogy a kutya milyen hangulatban van.
2023. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
14 hetes kora óta kézből etetem, mindig is megdolgozott az ételért... Imádja ezt, a kapcsolatunknak pedig nagyon jót tett! :D
2023. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Lol olyan mintha a gyerekedtol felnel
2023. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Kicsi kutya is tud őrült lenni nem csak a nagy,ez nevelés kérdése.Azért nem félnek tőlük,mert nevelve vannak.
2023. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%
Én is félek tőlük. Nekünk volt,imádtuk,ölelgettük,puszilgattuk,tanitgattuk,mindent megkapott. Aztán az egyik családtagom egyszer arrébbtette a tányérját és nekiugrott,beleharapott az arcába. Undorító sunyi dög az összes,nem tudhatod,mikor borul el az agyuk. Nyilván van olyan,amelyiknek soha,a másiknak csak egyszer,de akkor kinyír. Csak az a baj,hogy manapság emberként kezelik ezeket a szargépeket.
2023. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!