Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fiatalok, -akiknek nem gazdago...

Fiatalok, -akiknek nem gazdagok a szülei és nem örököltek/örökölnek - ti hogy oldjátok meg a lakásvásárlást BUDAPESTEN?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Max huszas éveid elején keményen félreteszel és veszel fel egy kedvező lakáshitelt, maskepp nemigazán tudsz

Avagy ugyanebbol a penzbol nyitsz egy vallalkozast es vagy bsjon vagy nem

2020. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy, agglomerációban kiváló lakások vannak.
2020. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hitel, vagy maradnak albérletbe.
2020. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nagy nehezen összeszedtük az önerőt sok év alatt, és 30 éves hitelre, 2 gyereknyi csokkal vettünk egy 75nmes lakást három éve. Azóta kicsit meglódult a bevételünk, már csak 10 M van a hitelből. Mellette mindkettőnknek van diákhitelünk is amúgy.
2020. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Én 22-27 éves korom közt Angliában dolgoztam és tettem félre ott 23 millió forintot minimál életmódot folytatva.
2020. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A Budapest tábláról 1,2 km-re vettünk lakást, vagyis közvetlen agglomerációban, mégis jobb áron. Csak egyikünk jár be a belvárosba dolgozni, másikuk agglomerációban dolgozik, így nekünk ez kézenfekvő volt.

Ketten raktuk össze a minimális önerőt és hitellel vettünk egy kis lakást. Nem az a cél, hogy ebben öregedjünk meg, de első lépcsőnek tökéletes.

2020. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
En most 27 vagyok, Budapesten dolgozom, szobat berlek es probalok felretenni. Kis lyukat fogok venni ~15M-ert, amihez ugy kapok kolcson 1M-t onerohoz, illetve az illetekhez kolcsont, hogy vissza kell adjam! Ha minden jol megy ev vege/jovo evre tudok venni egy kiszemelt lakast, hitelre. Hitelkepes mar megvagyok(bankom megadta), a masik, hogy kb. 40 eves koromig szeretnem a kislakassal eladositani magam ugy 12 evre. Nehez felretenni de egy mernoki diplomaval ez lehetseges ha nem mesz napi szinten ettermekbe meg ugy kb. sehova, nincs senkid. Tudom, ha minden mas van az viszi a penzt. :D
2020. nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azt, akinek sikerült?
2020. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, miért kell tovább nyújtózkodni a takarónál. Nyilván mindenki a legjobb lokacioval rendelkező, jó beosztású, tágas, napfényes lakásokat akarja. Aztán ehhez társulnak az anyagi lehetőségek. Vagy felvesz az ember 30 évre hitelt, vagy bevállalja, hogy ingázik, viszont lesz egy tényleg jó lakása. Aki ezt nem látja be, annak jó hisztizést, 2-es voltam.
2020. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hitellel
2020. nov. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!