Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted ez így jó vagy nem?...

Szerinted ez így jó vagy nem? Mi véleményed?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok (F) és napi 7 órát alszom... el alszom 9 órakor és éjfélig alszom. Aztán éjféltől 1 óráig fel vagyok kB. Aztán 1 órától 5 óráig alszom. És 5 óra 10 perckor kelek mert megyek dolgozni.
2023. febr. 10. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nagy gond nincs, de furcsa hogy éjfél körül mindig felkelsz egy jó órára. Annak valószínűleg érdemes lenne utána menni, hogy mi az oka.
2023. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
És miért nem alszol vissza éjfélkor?
2023. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Telefonozok,,, 18+ nezek;)))
2023. febr. 10. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen elvileg szokás volt, hogy mivel - főleg télen - nagyon korán feküdtek, és később keltek, éjszaka felkeltek akár 2-3 órára is, majd visszafeküdtek. Mondjuk a középkorban - állítólag - ezt imádsággal töltötték, nem rejszolással, de azért párok biztos összebújtak... Nem tudom.

Viszont én sem tudok végigaludni egy éjszakát. Három-négy óra múlva felébredek, mikor mire: éhes vagyok, szomjas vagyok, pisilni kell, hideg van, meleg van... Egy darabig próbálkoztam azzal, hogy mindenképp elmegyek wc-re, iszok pár kortyot, meg eszek és beállítom a hőmérsékletet alvás előtt, aztán pár éve rájöttem, hogy ez van, ilyen vagyok, én ennyit tudok egyszerre aludni. Általában felkelek, iszok egy pohár vizet, wc-zek, bekapcsolom kicsit a tv-t, elszívok egy cigit, aztán megyek vissza aludni. Így is bőven megvan a 6-7 óra alvás minden nap, és kipihenten ébredek reggelente. Gondolom, te is ilyen vagy.

2023. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!