Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy félénk fiú milyen az...

Summer2 kérdése:

Egy félénk fiú milyen az ágyban? Ott is félénk?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, társkeresőn írd be az adatlapodra: "elsősorban félénk férfit keresek".
2023. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát közel sem mindig, embere válogatja. Voltam félénk fiúval aki az ágyban nagyon jó, aktív, figyelmes volt.
2023. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább ilyen félénk féle vagyok, de ha az ágyba jutunk, akkor már egyáltalán nem
2023. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira félénk vagyok, hogy nem merek levetkőzni, és bocsánatot kérek ha hozzáérek a lányhoz.
2023. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én meg annyira félénk vagyok hogy még szűz vagyok
2023. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor én még félénk voltam, akkor talán ott is az voltam, igen.
2023. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a félénkség felemás dolog. Én mindig nehezen ismerkedtem, sőt nem is szerettem ismerkedni. De erre nem a legjobb szó a "félénkség" szerintem.

Viszont, akivel összejöttem, azt rendesen elintéztem, tehát ez két külön dolog.

Akár úgy is, hogy annak idején (nem volt net) újsághirdetésben kerestem tartós szexpartnert, ami már majdnem barátnő, noha nem épp volt a cél. (Szerettem idősebb nőkkel szexelni, akik minden jel szerint elégedettek is voltak velem.) Ennyit a félénkségről...

2023. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!