Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem furcsa az,...

Csak szerintem furcsa az, hogy nagyon félénk, introvertált fiúként úgy érzem, hogy jól kijövök a kemény, harcias nőkkel?

Figyelt kérdés
Alapesetben azt gondolnám, hogy egy ilyen nő keresztben lenyelne, de több ilyen nőt is ismerek és szinte már indokolatlanul kedvesek és jófejek velem.

2022. szept. 12. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem furcsa. Zsák a foltját helyzet (bár a harcias nőt nem tudom, mennyire kell szó szerint értelmezni).

Általában minden emberi kapcsolatban megfigyelhetők az ilyen szereposztások. Ha valaki könnyebben hoz döntéseket, mint a másik fél (pl egy párkapcsolatban), akkor az mind a két félnek előnyös. Két határozott lehet, hogy két irányba húzna könnyen, két nehezen döntésthozó pedig csak totyorogna egész életében.

Én is nagyon domináns nő vagyok, határozott vagyok, és kvázi tudat alatt mindig olyan párjaim voltak, akik "követtek" a döntésemben, és akik önmagukban kissé bizonytalanok voltak. De azért ilyen helyzetekben sem szabad semminek végletesnek lennie: a bizonytalanABB nem jelenti, hogy papucs, a domináns nem jelenti, hogy csicskáztató vagy épp manipulatív.

2022. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura: nekem férfi munkatársam volt ilyen. Valahogy a hatás-ellenhatás elve néha működik az emberek közt.
2022. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa, egy csomó fiú, férfi szeret dominákhoz is járni ilyen vagy olyan okokból.
2022. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ebben semmi furcsa. A kemény nőkben is ott van az anyai ösztön, te meg kisfiúként viselkedve bekapcsolod náluk ezt az ösztönt.
2022. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Hülyeség amit beszélsz. Úgy jön le, hogy szerinted az introvertált egyenlő a szorongásos, visszahúzódó emberrel, ami nem igaz. Én is introvertált vagyok, viszont ha társaságban vagyok sokszor én vagyok a középpontban, annyit beszélek :D Az ilyen programok után viszont több napig igénylem az egyedüllétet, ezt jelenti az introvertált, nem azt, hogy be van szarva társaságban, és szürke kisegérként viselkedik.
2022. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, egy hasonló habitusú pasival szétgyilkolnák egymást, normális, hogy veled sokkal jobban kijönnek.
2022. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem külön kell bontani a nőknél azt akivel "kijönnek" és azt, aki meg is farkalja őket, mert hogy a kettő erősen külön történet :D
2022. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5

Pedig de, szorongásos, visszahúzódó vagyok.

És az is igaz, hogy sokszor eléggé anyáskodóak velem meg pátyolgatnak, de nem mindegyik

2022. szept. 12. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem tartanak veszélyesnek.A kemény,harcias nők fegyverkénk használják ezt a tulajdonságukat,nem ritkán az olyan férfiak ellen,akiktől tartanak.
2022. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!