Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erős, határozott női kézfogás,...

Erős, határozott női kézfogás, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Milyen benyomást kelt bennetek egy erős, határozott női kézfogás? Milyen érzést vált ki, ha mondjuk egy szép nő férfiasan szorít kezet bemutatkozásnál?
2023. febr. 12. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Hogy valami nincs nála rendben fejben, férfi akar lenni nő létére.
2023. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Úh, én egyből megijednék tőle, de egyben tetszene is.
2023. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 400 évvel ezelőtt élnék akkor hatalmas véleményem lenne róla, modern, normális emberként meg fel sem tűnne. Inkább az zavar nemtől függetlenül amikor valakinek szinte nincs is szorítása,olyan a keze mint egy meztelen csiga.
2023. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Hogy indokolatlanul kompenzálni a saját női létét vagy sikertelenségét.
2023. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok, erős kézfogással (nem szorongatom, csak mint bármey férfi).

A nők nem tetsző szemeket meresztenek rám, mikor döglött hal helyett normálisan fogom meg a kezüket, a férfiak pedig sokszor kinevetnek, hogy milyen férfiasan fogok kezet.


Baromira zavar mindkét nem reakciója, de csak azért sem változtatok rajta.

2023. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Bszarnék ha rám fogna.
2023. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem vegyük is ki az egyneletből, hogy női vagy férfi kézfogásról beszélünk. Maradjunk annyiban, hogy egy erős határozott kézfogás, az egx erős, határozott embertől jön. Ami meg nem az, az nem. Tök jól be lehet mérni az ember átlagos temperamentumát a bemutatkozó kézfogásból és a testbeszédből. Akkor is, ha zavarban van, meg ha igyekszik. Ez teljesen független attól, hogy férfi vagy nő az illető. Én pl nem vagyok túl határozott jellem, sem pedig vezető egyéniség. De attól még nem fosom össze magam egy erős jelleműtől, hanem a magam higgadt módján kezelem a dolgokat. Az erős, határozottan kezet fogó ember pedig pont le fogja szarni, hogy amúgy mit gondolnak róla.
2023. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Ha velem fogna kezet,azt gondolnám,hogy kompenzál,fél tőle,hogy férfiként esetleg gyengének találom(nem feltétlen fizikailag)

Ezzel önmagában nincs semmi baj,csak akkor,ha a viselkedésében is túljátssza magát,pld.munkahelyen vagy baráti társaságban mindent jobban akar tudni másoknál,lehúzó,kötekedő stb.

2023. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felkelti az érdeklődésem, mivel szeretem az erős, határozott Nőket, jellemben és fizikai értelemben véve is.
2023. febr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!