Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek egy túlzottan...

Mit kezdjek egy túlzottan kíváncsi emberrel?

Figyelt kérdés
Kedvelem őt, a barátnőim közé sorolhatom. De néha ha mással beszélek és pl az ad/mutat nekem valamit, akkor ez a lány is látni szeretné, olyankor mindig odahajol. Viszont ez néha olyan információ, ait vele nem osztanék meg. Van, hogy azt is nézi, hogy épp mit csinálok a telefonomon, ez is zavar. Legutóbb amit láttam, hogy néz, az amikor a BMI-met számoltam. Akkor mondtam neki, hogy hejj ez szemelyes. Egyébként meg magától nem nagyon érzékeli. Hogyan tudnám ezt óvatosan közölni vele?

2023. febr. 14. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ó te gyerek.. aztán sirnak a nők, hogy nem értjük a jeleiket. Te se érted.
2023. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon pofátlan.
2023. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem hejj-ezni kéne neki, hanem leüvölteni a fejét, hogy kopjon már le rólad.


Az #1-es incel nyomorultra meg ne hallgass, csak adj neki egy piros x-et, hogy minél előbb eltűnjön innen.

2023. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már gátlásos, ha ilyen pofátlan. Te jelölöd ki a határt és szólj rá, majd megtanulja.
2023. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Nézd, ha hárman vagyunk egy helyen, akkor nem bizalmas témákat hozok fel, nem sutyorgok a másik előtt. Ha nem akarod, hogy lássa a hejjde személyes dolgaidat, akkor ne mellette csináld.


Nem, rá hajolni sem okés, de nem hiszem, hogy ezek a sztorik úgy történtek, hogy 2 méterről kiszúrt és oda ment beléd mászni.

2023. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kontroll alatt kell tartani, nem adni neki teret az okvetetlenkedésre. Akkor majd keres egyszerűbb alanyt.
2023. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mondd meg neki hogy tisztelje a magánszférádat elvégre te is tiszteletben tartod az övét
2023. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem óvatosan kell közölni, hanem kerek-perec megmondani neki, hogy bocs, ehhez semmi közöd.
2023. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudnám ezt óvatosan közölni vele?"

Az őszinteség és a vélemény kimondása mióta óvatos cselekmény? Ha azért megsértődik, mert te megmondod neki, hogy ne másszon már bele az arcodba, akkor nem jó barátot választottál. Szerintem marha idegesítő lehet, nyugodtan küld el a francba.

2023. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!