Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik esetben beszélhetünk...

Melyik esetben beszélhetünk apakomplexusról?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés,hogy melyik esetben tekinthetjük apakomplexusosnak a nőt.


Ha tegyük fel 16 éves és egy 36 éves pasival van együtt vagy,ha 30 éves és egy 50 esztendős férfival vagy egy kapcsolatban.

Mind2 esetben ugye 30 év a különbség.A lányoknak az apjuk az életük része volt és nem voltak a szülők elválva.Egy jó családban nevelkedtek fel.Leszögezném egyik szereplő se én vagyok.



2023. febr. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy tini egy 36 évessel van együtt, ott mindkét fél beteg.
2023. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindkét esetben 20 év a különbség inkább... De ettől függetlenül adom, amit az első mond.
2023. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy 30 körüli ember tinivel vagy max 20 évessel van, akkor vagy efebofil, vagy egy manipulatív korcs.
2023. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik se te vagy, te vagy a harmadik verzió.
2023. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy a kor az csak egy szám, de az apa komlexus azoknál fordul elő, akiket elhagytak vagy elváltak vagy valami miatt az apjuk nem volt velük/nem foglalkozott velük(pl alkoholizmus).

Apa komlexusok kb 16-25 évig terjednek, mert utána már társadalmilag elfogadott lesz részben. :) Meg igazából senkinek semmi köze hozzá :P


De akkor már itt megkérdezem, ha én 27 lves vagyok és össze jövök egy 46 éves nővel, akkor én mi vagyok? anya komplexusos tuti nem :'D

2023. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem életkor függő, hanem személyiség, viselkedéstől függő. Ha valaki nem képes, nem akar önnálóan élni, mert ugy érzi magát jól, biztonságba, hogy valaki helyette dönt, helyette felelőséget vállal, az olyan kapcsolatot keres, ahol ezt megkapja.

Szóval egy 16 éves is lehet önálló, független, felelőségteljes személysiég, de egy 50 éves sem biztos hogy ilyen.

2023. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!