Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apakomplexus legyőzése hogyan?

Apakomplexus legyőzése hogyan?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és szerintem apakomplexusom van. Régebben úgy gondoltam, nekem tetszenek a fiatalabb, cuki fiúk. De sosem volt még kapcsolatom a saját korosztályomból, pedig bőven lett volna rá lehetőségem, sok mindenkinek tetszem/tetszettem, de valahogy nem bírom rávenni magam. Viszont két 40 feletti csávóval is volt már viszonyom, egyiküknél sem aludtam ott, de azon kívül...hát, elég sok dolog történt, nem szeretném részletezni. Az egyikük a saját tanárom volt, akit kezdetektől kezdve nagyon vonzónak találtam és hamar barátok lettünk. Mindketten magányosak voltunk, kapóra jött a másik, de tudom, hogy ebből sosem sülhet ki olyan kapcsolat, ami igaz szerelmen alapul...


Elváltak a szüleim, ritkán látom az apámat, de ettől függetelnül szeretem őt. Nagyon hasonlítunk személyiségre, szeretek vele lógni és úgy érzem, már-már rajongok is érte. Ugyanez igaz különböző oktatóimra/érettebb férfiakra is, nagyjából mindig ugyanaz a típus jön be.


Akinek van tapasztalata a témában: tudtatok változtatni a helyzeten? Pszichológus segíthet? Volt már dolgom velük, de nem is tudom...



2019. jan. 31. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha téged boldoggá tesz egy apád korabeli pasi és Te is őt, akkor ne foglalkozz mások véleményével! Éld a saját életedet!
2019. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy, nem kell
2019. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Apa figura hiányában bizony előjönnek ilyesmik. Sajnos nem sokat lehet tenni, max annyit, hogy tudatosan programozod magad, hogy ne ahhoz a korosztályhoz vonzódj.


Én "csak" 30 vagyok, de volt, hogy engem is betalátak ilyen komplexusos lányok. Tetszett a szenvedélyük, de valahogy egyik sem akart kapcsolatot.

2019. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!