Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek fárasztónak találna...

Az emberek fárasztónak találnak, mert mindent komolyan veszek és mindig komolyan, mélyen akarok beszélgetni. Él valaki hasonlóan? Nekem lenne hasznos változtatni, vagy örüljek a kevés kapcsolatnak, ami körülvesz?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Fúúú van egy ismerősöm aki mindig ilyen nagoyn mély gondolatokkal jön akkor is, ha épp az a kérdés, hgoy milyen sört vegyünk. De egy koedukált bulin volt már, hgoy egy csaj is elkezdett menekülni előle, mert a srác mindig előadta a mély keresztény érzelmeket, gondolatokat, de közben nem kevésszer jelét adja, hogy egyszerűen nem érti az embereket, a világ működését. Nomeg a nag ymély lelki szükségletek közepette időnként eljár k*vázni XD


Nagoyn fárasztó, idegesítő, nem szeretünk vele időt tölteni.

2023. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fárasztónak tart a környezetem, csak engem pont ellenkezőleg az állandó vicces/fárasztó szövegelésem miatt. Régen akartam ezen változtatni, de nem ment aztán beláttam, hogy van, aki így is nagyon szeret, akinek meg túl fárasztó vagyok az majd elkerül :) Szerintem a minőség számít nem a mennyiség, ha Te szereted magad így akkor ne akarj változni másokért.
2023. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg azt a kevés kapcsolatot.
2023. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit szépíteni akartam, nincs egy kapcsolat se. Ebből gondolom, hogy valamit én csinálok rosszul.
2023. febr. 18. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet mondani, hogy ne változz másokért, de vannak azok a helyzetek, ahol nem ártana az egyének némi jellemfejlődés, némi életszemlélet váltás ahhoz, hogy jobban be tudjon illeszkedni. Nyilván nem muszáj, csak akkor el kell fogadni azt is, hogy a többség erre nem lesz vevő.
2023. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A legjobb komment az utolsó. Akkor is, ha fáj olvasni. Köszönöm.
2023. febr. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!