Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden gyárból kirúgtak. Mi...

Minden gyárból kirúgtak. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 15:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy nem akarsz ott dolgozni és nem oda való vagy. Nem az a te utad!
2023. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok egy pörgős típusú ember az a helyzet...
2023. febr. 18. 15:43
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván sok oka lehet. Ha mezei gyári munkás vagy, akkor elsősorban a megbízhatóság a fontos. Ne hiányozz, a kiadott feladatokat gond nélkül lásd el, illetve ne legyél összeférhetetlen a többi munkással. Amennyiben ezeknek a kitételeknek megfeleltél, és mégis kirugtak, akkor valószínűleg nem benned volt a hiba. Nagyobb leépítéseknél sajnos a jobb munkások is gyakran rákerülnek a listára, mert egyszerűen meg kell hogy legyen a létszám. Ebben az esetben pech.
2023. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem tőlük kérdezed? Nem mondtak semmit, hogy miért?
2023. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom nem felelsz meg az elvárásuknak. (Vagy nem akarsz megfelelni. :))
2023. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj meg, de a mai világban nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy sorozatban kirúgjanak a gyárakból. Egy átlag operátori munkás felé nincs olyan követelmény amit ne lehetne teljesíteni. Szerintem te is megfelelnél ha egy kicsit jobban meg akarnál felelni.
2023. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy pörgős ember
2023. febr. 18. 16:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
7: akkor menj el portásnak, biztiőrnek !
2023. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor nyilván ezért. Én diákmunkásként dolgoztam gyárban, és annak ellenére hogy én elméletben még üde és fiatal vagyok, tökéletesen értettem, mit kell csinálnom, és becsülettel végig dolgoztam minden műszakot, elég nehezen értem el az elvárt darabszámot. (Olyan darabszámok voltak oda felírva előző műszakokba, hogy szerintem azok az emberek be lehettek ecstasyzva, vagy nem tudom.) Van akinek nem való ez a munka mert egyszerűen lassabb, pl nekem se, meg ezek szerint neked se.
2023. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sima érettségivel rendelkezem
2023. febr. 18. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!