Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet lezárni a kapcsol...

Hogyan lehet lezárni a kapcsolatot az olyan fanatikus emberrel aki információszerzés céljából akar barátkozni velünk azért, hogy mindenáron visszakerülhessen oda ahonnan korábban kirúgták?

Figyelt kérdés
Ez a valaki fanatikusan, csak és kizálólag ott hajlandó elképzelni a jövőjét ahonnan egyszer már kirúgták. Más munkahely/ munkakör szóba sem jöhet nála, emiatt minden volt kollégával megpróbálja frlvenni és ápolni a kapcsolatot, megpróbál mindenkinek a bizalmába beférkőzni és azért hogy minél több információt nyerhessen ki tőlük mindenről és mondenkiről.Nálam is nagyon nyomul, és időnként már belső információkat is megpróbált volna kiszedni tőlem. Hogyan tudom még most úgy lezárni a vele való kapcsolatomat, hogy ő később sértődöttségből nem fordul ellenem mindazzal az információval amit már tud rólam?

2018. jan. 12. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy AIDS beteg vagy .. :) na jó, csak vicceltem.

Egyszerűen nem érsz rá, ha bárhova hív.

Vagy ne vedd fel neki a telefont, ne válaszolj az SMS-r, mail-re. Esetleg kitalálhatod, hogy mi minden miatt nem érsz rá.

2018. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog menni sehogyan. Majd, ha talál más munkahelyet, esetleg az ösztönzésetekkel, le fog állni magától. Okafogyottá válik számára visszatekintgetni.
2018. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben a másik oldalról,bár a szitu nem teljesen ugyanaz.

Volt egy nagyon kedves kollégám,aki szintén nagyon hasonlót gondolt rólam.Bár engem nem elküldtek,és már rég van másik munkahelyem,így bízom benne,hogy nem kérdező a másik fél


Én is tartom pár volt kollégával a kapcsolatot,és tagadhatatlanul sejtek róla infókat...de miért is adnám ki,hiszen azzal magamnak ártanék vele leginkább.


Én sem tudom vele elhitetni,hogy nem azért barátkoztam vele,hogy visszakerüljek (a mostani vezetőség miatt meg már vissza sem mennék).


Kiváncsi lennék kérdező,te milyen szituban hinnéd el,hogy esetleg nem azért barátkozik veled,hogy visszakerüljön?

2018. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!