Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerőseitek, szeretteitek...

Ismerőseitek, szeretteitek között vannak olyanok, akik benne maradnak romboló kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem egyenrangú, nem adnak nekik tiszteletet.
2023. febr. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki nem egyenrangú egy kapcsolatban, mindig van egy domináns.
2023. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmire gondolsz? Igen, vannak ilyen ismerőseim. Volt, aki egy ideig tűrte, de aztán megunta és szakított, vannak akik most is ebben élnek, vannak akik verik az asszonyt piásan, vannak akik szinte az összes pénzt alkoholra költik (alkoholisták).

2023. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És vannak olyanok is, akiket szinte már csak a gyerek tart össze.
2023. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Többféle ok van rá, hogy miért maradtak benne a kapcsolatban.
2023. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokan.
2023. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi az a többféle ok? Én benne maradós vagyok, az ok megalkuvás. Még érdeket tudok elképzelni oknak, te mit?
2023. febr. 19. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi ok: ketten együtt tudják kiköhögni a lakáshitel törlesztőjét, egyedül egyiknek sem menne. Vagy éppen hitel már nincs, de egyiküknek sincs pénze rá, hogy kifizesse a másikat a házból vagy sajátot vegyen.

Neveltetés: még most is sok nő van, akit otthon arra neveltek, hogy körül kell ugrálnia az urát és ez nekik teljesen jó. Apa elvárja, hogy olyan szinten kiszolgálják, mint egy kiscsoportost, egyedül az alsógatyáját sem találja meg a szekrényben, anyát meg kapcarongynak nézi, de anyának ez így jó, mert ebben nőtt fel, nem látott másféle családmodellt és "ez a világ rendje". De a fordítottjára is láttam már példát: apa annyira életképtelen, hogy inkább elviseli a folyamatosan kötekedő házisárkány feleségét, mert egy vajaskenyeret sem tudna megkenni magának, ha egyedül maradna.

Félelem: jaj, mit fognak szólni, ha kiderül, hogy nem tökéletes az életünk, megszólnak, ha elválok, jaj, legalább asszonynevem van, nem vagyok 40 évesen is még vénlány, jaj, hát jobb így, mint egyedül.

2023. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!