Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az irónia és a gúny romboló...

Az irónia és a gúny romboló viselkedés a személyes kapcsolatokra nézve. Hogyan látjátok, értelmezitek ezt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy hülyeség
2017. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha "Az irónia és a gúny " tárgya érti a humort és fogékony rá, akkor humorosnak fogja fel.
2017. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy valami gyenge lelkű mimóza nem bírja az iróniát, ezért ostoba állításokkal próbálja magát igazolni.
2017. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Közép iskolában állandóan ezzel hívtam fel magamra a figyelmet a "baráti körömben". Ha valaki adott egy magas labdát azt lecsaptam de még az alacsonyakat is. Sokszor viccelődtek vele hogy mért nem az ellenségeimet oltom így. De csak azért csináltam hogy figyeljenek rám. Mióta leszoktam erről azóta nincs is egy barátom se és nem is tudok érvényesülni egy társaságban sem.

Egyébként nem tagadtak ki és senki se fordult el tőlem emiatt. Szóval szerintem ez nem feltétlenül igaz. Persze tudd hol a határ.

2017. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Én Aspergeres vagyok, és nem mindig tudom az iróniát felismerni. De ha felismerem, akkor is tud fájni, mert ugye minden viccnek a fele igazság. Próbáltam érzéketlenebb lenni, de akkor is magamra veszek mindent, amit mondanak. Nem mutatom ki, de belül akkor is iszonyúan fáj.
2017. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!