Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahely romboló hatása.....

A munkahely romboló hatása.. Ha olyan munkahelyen dolgoztok ahol valami nem jó, legyen az stressz rossz munkatars, túlterheltség.. Milyen negatív hatásai vannak, mit tapasztalatatok?

Figyelt kérdés
A párom kicsufol, hogy én vagyok a béna és a buta. De eddig olyan munkahelyeket fogtam ki ahol több órán keresztül meg inni sem volt idő, ebedkor tudtam vagy engedték megnézni a telefonom. Volt olyan hely ahol a munkatársak fúrtak.. És sorolhatnám. Faradt és kedvetlen lettem ilyen napok után, és így éreztem megőrülök. Otthagyni nem mertem a helyeket mert nem tudtam mikor és mit találok helyette

2022. nov. 25. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Klikkeskedés mindenhol, ha nem tartozol, nem fúrod a másik csapatot, amit az egyik csapat utál, kibeszél (nem akarsz klikkesedni), akkor meg mindenki fúrni fog. Mások furkálása, pletyka, kárörvendés kb. mindenhol.

Ez van.

2022. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen negatív hatása van egy rossz stresszes munkahelynek? Csak annyi hogy kb rá megy az egészséged és akkor élhetsz nyugtatókon... persze tudom jól hogy jó munkahelyet nagyon nehéz kifogni! Nem terem babér sehol csak nézheted hogyan tapos el téged is a pórnép...
2022. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyre motiválatlanabb vagyok és egyre szarabb munkát végzek magamhoz képest
2022. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fülzúgásom lett. A munkahelytől, a világ helyzetétől, a kovidos időtől kezdve mentem le az életkedvvel, a folytonos csesztetés mindennap a maszké a munkában, szabit nem adtak (vitatkozni kellett velük érte, hogy egész évben addig nyáron 1 nyamvadt hetet akartam kivenni, aztán is folyamatosan visszadobálták a szabijaimat), pofára adták a munkát (van akinek jobb hely, én meg sokszor magam egyedül jó messze a többiektől)... Végül felmondtam, csakhogy aztán alig találok olyat, amitől megint ne hányjam el magam. Deprssziós lettem és a legszebb, hogy így meg megint nem találsz mert amikor a fejedre van írva az életkedv és adjad elő magad, hogy mennyire ott akarsz dolgozni x helyen... áááá... Szar az egész...
2022. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!