Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Defektes vagyok mert most...

Defektes vagyok mert most hogy kaptam külföldön munkát lelkiismeret furdalásom van és önzőnek tartom magam amiatt hogy itthagyom a szüleimet és a cicáimat a magasabb fizetés és a "kaland" miatt?

Figyelt kérdés

Komolyan felvetődött bennem inkább visszamondom, hiszen a mostani eladói fizetésemből is megélek gond nélkül itthon, albérletben meg úgysem akarom amúgy sem menni.


Mondtam barátnőmnek azt mondta nem vagyok normális ha kihagyok egy ilyen lehetőséget


2023. febr. 18. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem kellene kihagyni. Gondolom nem úgy fogsz kimenni, hogy soha többet nem jössz már haza. Szóval, ha mondjuk csak pár hónapig tart vagy fél élvig akkor is valószínűleg te jobban jársz.
2023. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez a felnőtté válás része. Egy kis függetlenedés.

Még mindig jobb kint megpróbálni és max visszajönni, ha nagyon nem tetszik, mint itt sínylődni eladóként. Hidd el ezt a szüleid sem várják el tőled, ha igazán jót akarnak neked.

Ha ezt most eldobod magadtól, örökre kísértetni fog.

2023. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy defektes, ezek jogos szempontok.
2023. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne szenvedtesd magad már, jobb élet reményében mentél ki, nem? Most az miért lenne jobb, hogy otthon éhbérért gürizz?
2023. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy nem a vasfüggöny korát éljük. :D Viszonylag könnyen és gyorsan a Föld számtalan pontjára el lehet jutni. Szóval az érintkezés sem szűnik meg teljesen.
2023. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehéz az elszakadás
2023. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Sem önző, sem defektes nem vagy. Természetes lelki folyamat, amin átmész. Jobb lesz idővel. Ne add fel! A munkához sok sikert!
2023. febr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Jelen helyzetben ez az egyetlen helyes döntés, ha itthon nem kapsz a munkádért fizetést/megbecsülést. Nyugaton ezeket sokkal könnyebb megszerezni. Igazándiból a szüleid a hülyék, hogy nem mennek veled 🤷‍♂️
2023. febr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én holnap indulok 11 ezer kilométerre. Vannak hasonló érzéseim, de összességében örülök neki nagyon.

Próbáld ki magad, ha nem jön be, legfeljebb hazajössz. Ha kihagyod, akkor bánnád, hogy meg sem próbáltad.

2023. febr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!