Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy lelkiismeret furdalasotok volt valaki felé és Kiderült hogy cseppet sem haragszik?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugy kell erzmteni hogy jogosnak ereztetek volna azt ha megharagszik.
2018. máj. 30. 21:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok abban a dilemmában, hogy fogalmam sincs, hogy az a bizonyos illető haragszik-e rám, megbántottam-e valamivel...
2018. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt már olyan, hogy egy megnyilatkozásomat utólag felülvizsgáltam és úgy gondoltam, hogy ezt az illető bántónak vehette, és elkezdtem pörögni rajta, és nagyon zavart. Mikor újra találkoztunk, felhoztam a témát és elnézést kértem, de azt mondta, semmilyen bántó szándékot nem érzett részemről. Szóval az egészet jól felfújtam magamban, mert ha azt a dolgot másképp értelmezzük, akkor az is lehetett volna, de szerencsére a másik nem gondolt bele jobban, így nem okozott sértést a viselkedésem.
2018. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 nekem is pont ez szinte. Csak meg nem találkoztam azota az illetővel. Igazabol az is lehet hogy vérig sertettem es az is hogy gondolta hogy csak kicsúszott, egy eleg komoly dologgal kapcsolatban.
2018. máj. 30. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, már többször is megesett, de sajnos az ellenkezője is előfordult; azt hittem, hogy teljesen ártatlan dolgot mondok, de úgy megsértődtek, hogy..nagyon.
2018. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre nem emlékszem, inkabb az ellenkezője esett meg párszor: úgy bántottam/sertettem meg valakit, hogy eszre sem vettem.
2018. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!