Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem bunkóság, ha...

Csak szerintem bunkóság, ha valaki ordítva tüsszent?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem vicces.
2023. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak szerinted bunkóság, ami megzavarja az ember nyugalmát, az általában illetlenség, én sem szeretem.

Kulturáltabb ember igyekszik zsebkendőbe tüsszenteni, vagy legalábbis nem ordítva, szája elé tett kézzel.

2023. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Maximum otthon az ember családja körében tud vicces lenni, de még sokszor a saját férjemtől idegesítő nemhogy egy idegentől :D
2023. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos sok munkatársam csinálja így. Én meg frászt kapok.
2023. febr. 19. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én utálom ha így tüsszentenek, mert megijedek, plusz minek kell kiabálva? Párom akkorát tüsszent hogy visszhangzik az egész utca, tehát nem is kell kiabálva, van hogy alapból ilyen hangos, sajnos ha visszafogják, bentreked a fele, az nem egészséges, vannak akik sajnos csak így tudnak tüsszenteni. Ha elfojtaná udvariasságból, az meg az ő egészségének nem lenne jó, tehát van olyan, aki nem illetlenségből tüsszög így, csak másképp nem tud. Nyilván aki rájátszik még pluszba, az már bunkóság. Vagy aki csavarja hogy hepcííá, meg gúúúpci, az röhejes és gáz meg idegesítő.
2023. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nekem szegény nagyapám volt ilyen, isten nyugosztalja!

Mindig mikor átmentem hozzájuk vendégségbe, nagymamámmal beszélgettem az asztalnál, ő pedig csendben hallgatott minket. Aztán néha, a legnyugodtabb pillanatokban, a semmiből olyat ordított egyet tüsszentés közben, hogy két utcával arrébb is hallották, nekem meg a lábszáramon csurgott végig a fos, úgy megijedtem.


29/F

2023. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Kizártnak tartom, hogy direkt csinálnák.

Ha pedig nem tehet róla, akkor nem is lehet bunkóság.

2023. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
4: Legalább nem unatkoztok munka közben.
2023. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Nevetséges fontoskodás, fel akarja hívni magára a figyelemet.
2023. febr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Van, hogy full hírtelen jön a trutyi, akkor el lehet nézni, de ha előre érzi akár kicsit is, akkor tré az olyan ember szerintem is.

De hát magyarok vagyunk, egyre jobban csúszunk lefele az agyi szinten is:).

2023. febr. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!