Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki kétmillió forintért vesz Bitcoint majd másnap eladja 2042000 Ft ért?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 09:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 Hans Pötterman ***** válasza:
De azt hogy lehet eldönteni mikor adod el stb.. bár nekem úgyis magas
2023. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

Bármikor el lehet adni.


Ebben különbözik a pilótajátéktól hogy nincs kiszállási pont meg összeg vagy ilyesmi.


Te döntöd el mikor és mennyiért veszed és mikor és mennyiért adod el.



De nem csak az döntheted el szabadon hogy mikor veszed meg mint a pilóta játéknál hanem azt is hogy mikor adod el. És nincs meghatározott összeg se bármennyiért vehetsz és bármennyiért eladhatod.


Illetve ezt rosszul mondom van technikai határ ott ahol én vettem tíz dollár a minimum, maximumnak biztos van valami technikai határa de az nem tudom mennyi nagyon magas annyi pénzem nincs. Eladásnál most hirtelen nem tudom hogy van e minimum maximum miután én az összeset adtam el egyszerre, 2 042 000 Ft nál nem számított hogy a minimum ott is 10 dollár vagy sem. A felső határ meg lényegesen több mint ez a 2 042 000 ami nekem volt.

2023. febr. 20. 12:08
 23/51 A kérdező kommentje:
*Lett
2023. febr. 20. 12:08
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj már értem, a mi véleményetek arról... kérdés, arról szól, hogy mennyire f_sza gyerek vagy, mert 2 millióból csináltál 42 ezer hasznot.

Én örülök, hogy nem buktál, de azért ez a 42 ezer nem is olyan nagy szám, hogy ennyire verd rá magad.

2023. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Szerintem se nagy szám főleg hogy két milliót kockáztattam érte.


Csak te gondolod ezt a nagy számot mert nem értesz hozzá. Nem látod át hogy két milliót kockáztatni 42 ezerért nem kis vagy nagy szám hanem egyenesen rendkívüli mértékben abszurd...

2023. febr. 20. 12:51
 26/51 anonim ***** válasza:

Mennyi a tranzakciós díj amúgy?


A pénzt érdemes időben mérni. Mennyi idő munkája megteremteni ezt a pénzt.

Te egyik nap beraktál 2 millát, másnap kivettél 2 millát plusz 42ezret. Az két nap.

Én két nap alatt nettó 40.000 forintot keresek. Tehát ugyanannyit nyertünk ennyi idő alatt jóformán. Csak te kockáztattál hozzá 100 munkanapnyi bért. Az majdnem fél év munkája.


Hát ez para. Nagyon nem éri meg, még ha most nyereséges is, akkor is. Ha még egy alacsony rizikójú dologról lenne szó, akkor ja, miért ne, de a bitcoin az egyik legrizikósabb befektetés ami létezik a világon.


Szóval örülök a sikerednek, de attól még nem tartalak ügyes befektetőenk. Túl nagyot kockáztatsz túl kicsi nyereség érdekében.


Na, de mennyi a tranzakciós díj?

2023. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

.5 % de azt már levonta, én a tiszta nyereségről beszélek.


Több mint egy napig dekkoltam a grafikon fölött bár igazából nem állandóan de volt mikor egy órán át néztem hogy most mi lesz.


Ügyes befektető az nem az aki megnyom egy néhány gombot és szerencséje van a befektetés fogalma azért ennél jóval többről szól. Te is direkt tévútra viszed a témát hogy aztán legyen mit cafolnid?


Ez hétvégén volt, akkor nem dolgozom.


Olcsó rizikójú dolognak nem lesu ekkora kamatja. Ez éves szinten számítva kamatos kamat nélkül, azzal nem variálva kb. 7-8 millió forint vagyis nagyon durvan 500%. Ilyent alacsony kockazattal nem fogsz kapni.

2023. febr. 20. 14:05
 28/51 anonim ***** válasza:

Hát ha fölötte görnyedtél órákon át, akkor az nem befektetés, hanem konkrétan munka:D

Éves kamatot meg olyan dologra érdemes számolni, amit legalább egy hónapig benntartasz. Egyetlen napra tök fölösleges. Ráadásul te is tudod jól, hogy bitcoin esetében nemhogy nem érdemes, de nemis lehet sázmolni ilyesmivel, hiszen gyakorlatilag egyáltalán nem kiszámítható az egész.


Ismétlem,a z én véleményem az, hogy óriási kockázat, kis nyereség. Ráadásul mint kiderült, emellé igencsak nagy energiabefektetés is, hisz azzal telt a hétvégéd, hogy a grafikont bámultad.


Ez az én véleményem. ha nem tetszik, ne tegyél fel kérdést, amiben megkérdezed az emberek véleményét.

2023. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

Én befektetésről nem is beszéltem csak ti próbáltuk folyton mindenfele terelni hogy legyen mint cafolnotok.

De ez csak a trollkodás fogalmát meríti ki.


Felesleges nem felesleges, annyi volt. Ezt pedig manipulációnak hívják adat manipulációnak amikor csak a számodra kedvező adatokat számolod ki.


Amikor már megtörtént akkor teljes mértékig kiszámítható csak előtte nem. Előtte viszont semmi se biztos még egy állást se biztos hogy meglesz később is.


Hát ha 500 százalék kis nyereség akkor mondj nagyobbat. Az se baj ha hasonlóan kockázatos a diverzifikáció csak jó. Például a shitcoint mondasz akkor hiába jóval magasabb a nyereség a kockázat is jóval magasabb.


Az hogy egy-két órát egy egész hétvégének hazudsz szintén csak ferdítés.


Sose fog tetszeni a hazugság, ez is az, hogy ne tegye fel a kérdést ha nem tetszik hogy valaki hazudik. Nem követelmény ferditeni, hazudni adatot manipulálni még itt se...

2023. febr. 20. 14:17
 30/51 anonim ***** válasza:

Te írtad, hgoy több mint egy napig dekkoltál a grafikon fölött, errefelé meg 2 naposak a hétvégék...


De mi ez a frusztráció? most fel vag yháborodva, mer tnem dícsérünk, vagy mi?

2023. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!