Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azoknak a véleménye, tapasztal...

Azoknak a véleménye, tapasztalata érdekelne, akik szoptatás alatt (hozzátáplálás előtt vagy után) bevállaltak egy bulit,1dl bornál több kíséretében. Valamint hogy viselte a baba, hogy másnap csak cumisüvegből kapott tejcsit?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Érdemes előtte kipróbálni, ha csak pár kortyra is. Van aki elfogadja, van aki nem. Az én lányom nem fogadta el a cumisüveget. Vonattal utaztunk és nem akartam nyilvánosan vagy a wc-ben szoptati, így cumisüvegből kapta volna. De nem jött össze. Másnak meg simán elfogadja. Ki kell próbálni!
2017. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Kispohárból elfogadta. Csak az lassbb, mint a cumisüveg.
2017. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Már kapott cumisüvegből is tejet, azzal nincs gond, csak nem tudom, hogy egy teljes napon át hogy viselné a baba, ha cici helyett cumisüveg és cumi lenne csak.
2017. jún. 27. 11:27
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

3-4 orat van az alkohol a verben, nem kell egesz masnap cumisuveg.

Egy skot baratnom minden nap iszik 2 pohar bort, es szoptat. Az egyiket ebed utan, este mar tud szoptatni, a masikat este issza, ugyhigy reggel boven szoptathat mar. 6 honapos a lanya.

En megdobbentem, de mint mondta, ez teljesen normalis kulfoldon.

2017. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerekorvosunk is azt mondta, hogy 1 pohár bor belefér, de én bulizni szeretnék elmenni és mondjuk nem egy pohár, hanem 1 üveg bort meginni...annak gondolom több idő kell, hogy kimenjen a szervezetből...
2017. jún. 27. 11:52
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Soha nem ittam szoptatás alatt alkoholt, elképzelhetetlennek tartottam. 2 gyermeket szoptattam összesen 3 évig.
2017. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyunk egyformák! Nem is az vol a kérdés, hogy szabad-e. Mivel feltette ezt a kérdést, nem valószínű, hogy minden héten bulizni jár. Ha egyszer lazítani szeretne, attól még nem lesz semmi baj. Lehet, hogy most erre van szüksége. Ha egy napot cumizik a baba, attól még nem lesz rossz gyerekkora.
2017. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

Hát lehet várnod kellett volna még a gyerekkel ha nem tudsz lemondani a részegségről meg az alkoholról a gyereked kedvéért. Enyém sosem fogadott el cumisüveget, inkább sztrájkolt.


És hidd el, elég kevés azoknak a FELELŐSSÉGTELJES anyáknak a száma akik bevállalták ezt. Lehet ám bulizni anélkül is hogy részegre innád magad, legalább addig míg szoptatsz.

2017. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Én sem ittam egy korty alkoholt sem szoptatás alatt. Két gyerekem is van. De ez sem kérdezték. Az a gáz, hogy valaki feltesz egy kérdést(erről szolna sz oldal), és azonnal oltogatni kezdik egymást a szuperanyuk. Aki meg azt írja, hogy semmire sincs ideje, csak robotol és kezd bekattani, az meg azért van leoltva, hogy miért nem szakít pár órát magára. Feltettek egy kérdést, erre mindenki ízélkezik válaszok helyett?
2017. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó azért kicsit más ha szakít magára pár órát vagy szoptató anyaként lerészegedik egy buliban.
2017. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!