Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólogat be,miért...

Miért szólogat be,miért keresei a lehetőséget ,hogy engem sértegessen ?

Figyelt kérdés
Anyam pasijával nagyon rossz a viszonyunk,nem lakott velünk soha,a számlába nem fizetett bele,de ha eg jelenik mintha övé lenne a ház... (csaka tisztán látás végett!) Volt köztünk egy haalmas nagy incidens,mivel nem bírt magával akkor se é most sem én kezdtem az egészet !!! (sose bírtam egyébként) mivel külföldön élek így ilyenkor mikor itthon vagyok anyámnál vagyok pár napot és megyek vissza . Ma megjelent hirtelen a semmiből,fogtam magam és ott hagytam őket az üzletben mivel gusztusom sincs a pasi közelében lenni,jöttek ki én kint vártam hangosan oda szól anyámnak ,hogy vigye őt haza ? (el kapott a röhögés magamban kb 5 épülettel mellete lakunk az adott üzletnek) ... ez nagyon piti egyébként amiket művelt ... csak ez miere jó megint ????
2023. febr. 20. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2023. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi,de látom nem tudtad értelmezni .. ha adtamvolna ismét okot,vagy be szóltam volna valamit akkor oké,de mivel ki mentem mivel gyomrom se volt kerülgetni mellesleg egy levegőt nem fgokok szívni vele ezért nem értem ezt a dumát... :)))
2023. febr. 20. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a te pasid hanem anyádé.

Ne féltékenykedj. Az ő döntése. De utólag anyádnak mondd el mi nem tetszett.

2023. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!