Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A környezetetekben milyen az...

A környezetetekben milyen az egészséges emberek aránya? Mentálisan.

Figyelt kérdés
10-ből hány az, aki nem lekezelő, aki egy kritikát, észrevételt, ellenkező véleményt nem torol meg, nem bántalmaz, aki kritikát (vagy dicséretet) tud fogadni, aki nem kivetít, aki egészséges kapcsolatokat ápol? Ti milyenek vagytok?
2023. febr. 21. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Gyakorlatilag minden ismerősöm ilyen (magamat is ideértve), értelmes közegekben mozgok, szóval ez sose volt probléma. Megbeszélni mindent meglehet, aztán meglátjuk, hova jutunk vele.
2023. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

A közvetlen környezetemben alapvetően jó.


De a rokonságban csapnivaló és egyre rosszabb.

2023. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ti nagyon ügyesen válogatjátok meg a környezeteteket és ti magatok is a ritka kivételek közé tartoztok, aki érett személyiség, még Almási Kitti szerint is (a Ki vagy te? könyvében írja) nagyon kevés ember az, akinek van elég érzelmi intelligenciája.
2023. febr. 21. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Van 1-2 egyén, aki ha úgy tartja kedve veri a zasszonyt, a zasszony meg azt se tudja merre meneküljön, elköltözik, rá 2 hónapra kibékülnek. Szadista hajlamaik vannak.


Hogy nekem milyen, az változó. Néha hányingerem van az emberektől, olyanokat tesznek, néha meg szívesen megyek társaságba, jól elvagyok.

2023. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Szinte 100% normális, aki nem, az se nagyon durván nemnormális, csak kicsit más, bőven együtt lehet vele élni.


Bár igaz, nekem nagyon jó a környezetem.

Viszont a saját környezetét minden ember megválaszthatja.

2023. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Itt Magyarországon teljesen mindegy hol vagy,360 fokban körülvesznek a degradált,abberrált marhák akik az új morális rendszert,új ideológiai és új divat rendszert követik,amit idehoztak...
2023. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n nagyon-nagyon sok a mentálisan problematikus személy.
2023. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben kezdtem megválogatni igazán a körülöttem lévő embereket, illetve akadtak olyanok is, akikkel elhalt a barátság, és most már sokkal jobb emberek maradtak az életemben.

Az egyik szülőm rokonaival nem tartjuk a kapcsolatot, ők eléggé problémásak voltak, a másik ággal viszont sokszor találkozunk, beszélgetünk, programokat szervezünk. Közülük egy valaki van, aki... hát, eléggé érdekes eset (érzelmi manipuláció, kéretlen véleménynyilvánítás, férjéből -elnézést a kifejezésért- papucsot csinált, kritikát nem viseli túl jól). Illetve egyik szülőmön néha elég sok nárcisztikus vonást tudok felfedezni.

Ami pedig engem illet; az érzelmi intelligenciám szerintem rendben van, az önbizalmam viszont nincsen teljesen a helyén. Magyarán nincs túl sok.

2023. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!