Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi 40 felett aki egészséges...

Férfi 40 felett aki egészséges, izmos, ápolt, inkább visszatetsző ugye?

Figyelt kérdés
A társadalom ezt a jelenséget nem igazán tudja elhelyezni azon a belső koordinátarendszeren, mert nem megszokott, amit el tud helyezni az a megszokott 40-es férfi külső, sörpocak, toka, elhízás, betegeskedés.

2022. nov. 18. 08:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Ezt próbálod bemagyarázni magadnak?
2022. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Oké,te is csak egy kicsit vagy komplexusos.

Vagy te vagy az izmos pali,de vmiklyen retardácio miatt mégsem tudsz becsajozni és beilleszkedni a társadalomba,vagy te vagy a sörpocakos és irigy vagy az izmos kortársaidra.

Kérdésedre a válasz pedig:nem hinném, hogy így lenne.Ha te így látod akkor a hiba a jelfogódban van

.

2022. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Az biztos, hogy egy olyan éretlen, tájékozatlan társadalomban, mint a magyar, sokan nem tudnak mit kezdeni vele.


Ugye itt gyakorlatilag nincs igazán vonzó jó alakú nő 30 felett, a férfi meg természetesen 100 kg.


Ha te izmos vagy, akkor nyilván nem végzel igazi munkát, hiszen ráérsz edzeni, és természetesen szteroidokat szedsz.


Viszont az szintén sportoló, értelmesebb emberek elismerik a teljesítményed, hiszen tudják, mennyi munka és kitartás kell hozzá.

2022. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Azokban a körökben, ahol te mozogsz, elképzelhető. Az én környezetemben viszont a legtöbb 40-es pasi elég jól tartja magát.
2022. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

Rövid válasz: nem.

Ez egy nyakatekert módszer arra, hogy megdicsérjünk?

Oké, oké, de azért hasra esni nem fogok.

Most írjam én is azt, hogy az a megszokott 40-es női külső, hogy kissé molett, egészségügyi problémák, rövidre nyírt haj és belassulás és én mekkora király vagyok már, amiért egészséges, sportos, ápolt és dinamikus vagyok? Írhatnám, de egyfelől a 40'es nőkre vonatkozó alapállítás nem igaz, másfelől meg nem azért kell ilyennek lenned/maradnod, hogy flexelj vele, hanem azért, mert így érzed jól magad.

2022. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

# 4


konkrétan az mit jelent hogy jól tartja magát?

2022. nov. 18. 09:14
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem igazán értem.

Úgy mondod, mintha az ápolt külső annyira ritka lenne a 40 feletti férfiaknál. 40 alatt is vannak elhízottak, ápolatlanok. Nem a kor a fő szempont. Van, aki már egészen fiatalon is ilyen.

Aki normális, az normális lesz akárhány évesen is.

2022. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Inkább felüdülés lenne végre egy olyat látni.
2022. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
A férfi 100 kilónàl kezdõdik és napját egy jó felessel indítja reggeli elõtt még.
2022. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
van baj fejben bőven
2022. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!