Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 30 évesen 30 éve is öregnek...

A 30 évesen 30 éve is öregnek érezték magukat?

Figyelt kérdés

A korosztályomban a 30. életév betöltése felér egy halálos ítélettel. Az ismerőseim is úgy élték ezt meg, mintha valami borzasztó dolog lenne ez és az élet elromlana 30 után.


Ez így volt a 90-es évek elején is? Akkor is ekkora mérföldkőnek tekintette mindenki ezt az életkort?



2023. febr. 22. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nőként pl nekem mimdig a 35 év körüli férfiak tetszettek, már tinikoromban is őket tartottam vonzónak. Nők közt is sok szép 30-as van, bár akinek gyereke van, azon már jobban látszik a kialvatlanság. De én fiatalnak gondolom a 30-asokat, ereje teljében vannak még azok, akik nem drogozták és itták le magukat a 20-as éveikben
2023. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is fiatalnak gondolom őket. A kérd|sem inkább arra irányult, hogyanapság nagyon ezt nyomatja a társadalom meg a média, hogy 30 felül vége az életednek. Nagyon erős a fiatalságkultusz én azt vettem észre. Pedig szerintem ez egy nagyon jó kor.
2023. febr. 25. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!