Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is éreztek már ilyet?

Mások is éreztek már ilyet?

Figyelt kérdés

Ma végignézegettem Facebookon az ismerőseimet és most nagyon rosszul érzem magam.

Azt érzem, hogy mindenki más halad valamerre az életben, dolgozik, családja van, éli az életét boldogan, én meg nem értem még el semmit.

Nem tudom mit csináljak, nagyon elszomorodtam, eléggé elvette az életkedvem.


25F



2022. jan. 2. 02:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mások is vannak így.

Kezd el csinálni azt ami számodra örömet okoz,eközben élved ki azt amit éppen csinálsz a többi dologgal pedig ne foglalkozz.

2022. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne másokhoz hasonlíthasd magad! Te EGYEDI ÉS MEGISMÉTELHETETLEN vagy!


Én nem a facebook-hoz mérném magam a helyedben. Értelmetlen lenne így nekem is az életem...


Próbálj meg célokat kitűzni, azokat megvalósítani, egészen kicsi lépésekben!


Akármilyen hihetetlennek és furának tűnik, MENJ VISSZA KICSIT GYEREKKORBA - ha megteheted. Milyen volt a karácsonyod? Ajándékot kaptál?


Pl. vegyél magadnak valami olcsóbb játékszert - olyat, amilyenre gyerekkorodban mindig is vágytál. Valamelyik rokonod segítségével biztosan hozzájutnál...

2022. jan. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és Boldog Új Évet kívánok! :)


Hétköznap majd menj be légyszíves a területileg illetékes munkaügyi központba. Ott majd segítenek a munkakeresésben.


Arra viszont számíts, hogy állítólag térítésmentes (át)képzések már nincsenek. Bár én december 27.-én jártam ott utoljára, azóta változhattak bizonyos törvények.


"Segítségkérés" címszóval beszélj egy pályaválasztási tanácsadóval, vagy munkaerőpiaci mentor végzettségű pszichológussal. Valaki csak elirányít a megfelelő helyzetbe.


2-es válaszoló voltam.

2022. jan. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem nézem őket, csak a sztorikat, az is lehangoló ha úgy nézem. De leszrom, hogy hogyan alakul az életük, az enyém fontosabb hogy jobban menjen. De ha valami pl baba, vagy esküvő akkor örülök neki, azt az élet megy tovább.
2022. jan. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja 27 F
2022. jan. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd a facebookot, helyette csinálj mást.
2022. jan. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pacsi, volt, hogy én is így éreztem, így láttam, de változtam. Nekem lassan nincsenek érzéseim a másik ember felé, nem érdekel semmi, gépiesen végzem a dolgaimat helyette.
2022. jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi média ilyen. Csak azt látod, ami szép és jó, de a valódi dokgokat senki sem mutatja meg. Látsz egy nagy családi képet, ahol mindenki mosolyog: azt gondolod, hogy milyen jó nekik, nagy, összetartó család. Közben lehet, hogy fél perccel később már kiabálnak, veszekednek egymással és megy a sértődés meg egymás háta mögötti kibeszélés. Látsz egy nyaralós képet valakiről, biztos azt gondolod, hogy milyen szerencsés, hogy megteheti, hogy ilyen helyekre utazzon. A valóságban lehet, hogy éjt nappallá téve dolgozott azért, hogy most ott lehessen, eldobva minden mást.


Semmi sem az, aminek látszik. Az egy dolog, hogy mit posztolnak ki, és az egy másik, hogy mi megy valójában.

2022. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A facebook egy kib.szott megjátszott kirakat, ne abból indulj ki!
2022. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm Facebook,profilját,fényképeit néznéd,azt gondolnád ő a legboldogabb ember. Viszont a hattérben,sajnos olyan körülmények problémák vannak,hogy senki nem kívánná senkinek,és az biztos
2022. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!