Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy megváltozott...

Lehetséges, hogy megváltozott vagy csak megjátsza magát nekem?

Figyelt kérdés
Még 22 évesen összeköltöztem közös albiba az akkori legjobb barátnőmmel, ami sajnos elhozta a barátságunk végét is. Millió vita volt, egyszerűen a végére nem akartuk egymást látni se. Sok olyan tulajdonságát megismertem, ami szerintem borzalmas és valószínűleg mindig is megvolt csak én nem vettem észre. Összesen fél évet bírtunk együtt lakni. Már azóta eltelt 5 év és egy közös ismrerősünk miatt elkezdtünk beszélni egymással. Természetesen nem olyan a helyzet, mint anno, de úgy látom sokat változott jó irányba. Közben én mindig is azt vallottam, hogy az emberek nem tudnak változni és, ha ebből indulok ki akkor inkább csak megjátsza magát. Tudom, hogy itt senki se tudhatja arra a választ, hogy vajon csak szerep ez az új személyisége vagy sem, de inkább arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek képesek az emberek nagy mértékben változni? Láttatok már erre példát?
2023. febr. 22. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Ezeréves közhely, hogy az emberek nem változnak. Csak nem igaz. Sokan képesek változni jó és rossz irányba is. Sőt, ha jobban belegondolok talán nincs is olyan ember aki ne változna az élete során semmit és egész életében hajszálpontosan ugyanolyan ember lenne végig.
2023. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!