Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hová tartasz?

Hová tartasz?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 22:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek tervek. Sok penzt keresek, haverozok, csajozgatok, elvagyok. Jo igy amig elek 😀
2023. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

#10 Messze nem a "nőn" van a hangsúly.


Nyilván az tény és való, hogy a családalapítás egy nagy ugrás és életmódváltás mindenkinek, egy újabb lépcső tud lenni az életben. Nem mintha ez mindenkire jó hatással lenne, sokan pont az "élet végét" látják benne.


Sokkal inkább érzem hiányát a saját fejlődésemnek. Oké, hogy van egy panel lakásom, kezdésnek jó, de azért nem itt szeretném leélni az életemet. Vagy oké, dolgozok, van munkám, de szeretnék fentebb lépni, fejlődni, kár elérni egy középvezető, vezető szintet, vagy akár passzív jövedelmet, hogy ne csak egy szorgos hangya legyek a rendszerben.


Aztán persze a szorgos hangyával sincsen baj, hiszen a 90% ezt az életet éli... :D

2023. febr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Ház kerttel, autó, macska megvan, férj az előszobában, kutya és gyerek nem kell


Amúgy meg rettenet ez a checklist-ezés, tényleg erről kéne szólnia? Mondjuk lefosom a véleményeket, úgy élek, ahogy nekem jó, én nem pipálgatok mim van, és igazából ennél többet nem is akarok már. Csak befejezni a ház felújítást, de azt nagyon.

2023. febr. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
Kertes ház, macska, férj, több diploma megvan, kocsi, kutya, gyerek nem kell. Mindemellett én vagyok jelenleg a világ legelégedetlenebb embere. Sose tudom, hogy jó dolgokra vágyom-e.
2023. febr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretnék válaszolni.
2023. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon remélem, hogy végre egy viszonzott szerelembe.
2023. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
hiszem, hogy a gyógyulás felé
2023. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%

A végtelenbe és tovább.

Lassan összejönnek a dolgok, és beállok én is a sorba

2023. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Remélhetőleg egy nagy álmom megvalósítása felé.

Elsős egyetemista korom óta álmodozom erről a gyakorlatihelyről és most végre, kis túlzással, karnyújtásnyira van tőlem. Nagyon szeretném, ha összejönne, de azért ugye előtte tennem is kell. Picit tartok is tőle, mégis azt érzem, hogy nekem erre lenne szükségem, komfortzónán kívül, hogy tudjak fejlődni.

2023. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert jelenleg úgy látom/érzem, hogy sehova sem...
2023. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!