Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged is idegesítenek a nagy...

Téged is idegesítenek a nagy pozitív, mindenkin segíteni akaró, és világbölcsességét átadó emberek?

Figyelt kérdés
Akik annyira nagyon tudják, hogy hogy kell élni...
2023. febr. 23. 00:16
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
19%
Engem nem. Valahol igazuk van.
2023. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
71%

Sose szerettem a buzgómócsingokat.


#1:

Téged meg csak jól meghülyítettek.

2023. febr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
45%
#2 Azért ha választani kell, hogy egy pozitív, segíteni akaró buzgómócsing az idegesítőbb vagy egy másokat zsigerből lehülyéző, rosszindulatú szarcsimbók, akkor egyértelműen az utóbbi.
2023. febr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindkettő betesz 😅
2023. febr. 23. 01:02
 5/57 anonim ***** válasza:
27%
Engem is inkább a 2-eshez hasonlók idegesítenek. Azok nem akik már megbékéltek a világgal.
2023. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Nem az zavar hogy megbékéltek a világgal, hanem hogy úgy állítják be, hogy "csak ennyi és ennyit kell csinálnod és akkor minden megvaltozik", mintha olyan nagyon könnyű lenne.
2023. febr. 23. 01:13
 7/57 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeretem a pozitív, vidám embereket
2023. febr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
28%

Könnyű is, csak csinálni kell.

Azt az időt, amit szarozással töltesz meg bánkódással, lustulással meg több napi, heti havi önsajnálattal, azt az időt valami sokkal hasznosabbal tölthetnéd és lehet boldog lennél egy kicsit.

A mániákusan jót akarok, egy betanult szöveget nyomók idegesítőek, de vannak akik komolyan azt akarják, hogy jobban élj, viszont a normálisabbja megérti, hogy nem akarsz.

Engem jobban zavar az, aki csinálja Magának a felesleges depressziót és le húz más embereket, hogy várja a segítséget, de csak nyomja tovább, hogy rajta nem lehet, de attól várja, hogy valaki figyeljen rá.

Az ilyen jobban idegesít meg az, ha valaki csak síránkozik Maga fölött hónapok óta.

De a Te életed, Te vághatod tönkre szabadon, csak ne rinyáljon utána senki szerintem, hogy úgy megy el erről a talajról, hogy semmit nem tett, dolgozott, mert muszáj és nem több.

2023. febr. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
26%

#3 válasza igaz, abból a második típus engem is idegesít . Nagyon is.


8-nak is igaza van, de én is ilyen helyzetben voltam, egyszerűen nem találtam a segítséget. Néha nem válik be, hogy te mást akarsz vagy stb , és nem feltétlen tudod te sem, ki tudna segíteni .


Idővel sikerült átjutni ezen, de nehéz volt eleve segítséget találni, ahhoz előbb egy ember kellett, aki megért, és tudja, mire van ilyenkor szükség . ( és nem ilyen minden jó lesz meg stb marketing cucc)



Szóval nehéz megállapítani, ki az , aki nem akar magán segíteni, és ki az, aki tényleg nem talal megoldást .


De igen aki ezt ki akarja használni és mindenféle előadásokat tart , könyvet árul stb és mindenre is van egy “minden jó lesz “ válasza, na az tényleg idegesítő .

2023. febr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
18%
Engem idegesítenek az idegeskedő emberek
2023. febr. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!