Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek pozitívabb ?

Hogyan legyek pozitívabb ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

28 éves nő vagyok.

Van egy gyermekem,2 éves.

Sajnos már gyerek korom óta félek a betegségektől.

És ez mostanában felerősödött.

Félek hogy valami komoly bajom lesz(agyvérzés, tüdő embólia,...)

Felvettem 2 szputynik oltást is,azóta talán jobban félek.

Ugye írták sokan a mellékhatásokat.

Szeretnék nem erre gondolni,de ha már érzek valamit,pl bele szúr a mellkasomba egyet már megijedek.

Volt valaki aki hasonlóan ettől félt ?

Sikerült ebből valahogy kicsit lejjebb adni?

Tapasztalokra lennék kíváncsi.

Köszönöm szépen.



2023. febr. 23. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Terápiával. A gyereked érdekében.
2023. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem Szputynik oltást kellett volna felvenni.
2023. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apám tüdőembóliában halt meg, egy perc alatt kb. meghalt. Kegyesebb halált nem is tudnék elképzelni a számára. Gondolj arra, hogy mennyivel jobb, mint az évekig tartó rák. Előbb-utóbb meg úgyis meghalunk.
2023. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3-as ez most ilyen nesze semmi fogd meg jól válasz volt, sőt még rontottál a helyzetén..


Mi kínai oltást kértünk, 2x, kutya bajunk, de úgy vagyok ezzel, hogy egyszer valamibe bele kell pusztulni, lehet majd idővel mindenki átváltozik zombivá, ha én túlélem akkor majd hentelem a zombikat xD Gondolj te is erre, túléled és a kölködért (ha ő is túléli persze) harcolsz. Ez adjon neked erőt :P tudom nyers voltam de na.. ezek a tények. Ami megtörtént nem tudsz rajta változtatni, szembe kell nézz a félelmeiddel. Lehet 28évesen nem álltál készen gyereket vállalni, kár is volt erre a mocsok világra hozni szerintem. Néha engem is kergetnek ilyen gondolatok, de nekem inkább az h magányosan döglök meg. Pszichológushoz semmiképp ne menj, nem fognak tudni segíteni, csak a pénzeden segítenek, hogy jobban fogyjon.. Inkább próbálj meg meditálni és gyakorolni a Zen-t (vannak helyek pl ZaZen itt budapesten, google-zz rá) - ingyen és bérmentve jöhetsz a templomba (én is járok ide, japán mester tartja a zen órákat, hidd el többet segít mint bármelyik terapeuta). 31/F

2023. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]

Ide járok én, előző voltam, csak gondoltam még bedobom a linket is

2023. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem vagy nulla, vedd a reciptrokértéked, és máris tuti, hogy pozitív leszel.
2023. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!