Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden fiatal felnőtt ennyire...

Minden fiatal felnőtt ennyire kicsinyes és szánalmas, vagy csak én fogok ki ilyeneket?

Figyelt kérdés

Álltam a kolbászosnál a Lehelen, és előttem állt egy ránézésre 23-24 körüli gyerek.


És mielőtt Ő került volna sorra, megelőzte a sort és beállt elé vagyis elénk mert mindenkit megelőzött egy idősebb bácsi, de az a tényleg nagyon idős, aki a világát nem tudja ránézésre, szerintem fel sem tűnt neki, hogy megelőzte a sort, és kért magának egy kolbászt, viszont nem volt nála elég pénz, még 600 valamennyi hiányzott.


Erre megszólalt az a 20-on éves gyerek, hogy mennyi hiányzik? Oh ezt ki tudom pótolni.


És mindenki tök megörült ennek, erre folytatta, hogy ja de nem fogom, mivel nem előttem van a sor vége, hanem ott hátul, szóval kullogj hátra és ott kunyerálj.


Aztán megvette a kolbászt amit az úr szeretett volna, meg mellé egy hurkát és elment gondolom haza.


De nem csak ez az eset van, többször utazom metrópólón, villamoson, buszon, nagyon sokszor látom, hogy az idősek állnak, miközben a fiatalok ülnek, semmilyen alázat nincs ebben a korosztályban, mindig csak az a lényeg, hogy nekik jó legyen, hogy a többi emberrel mi van, az kit érdekel.


Szép jövő előtt állunk..:)


2023. febr. 25. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Fuhh, nagyon nem, ez egy extra bunkó proli volt. Én pont azt vettem észre, hogy a 30 alattiak manapság előzékenyebbek, mint az ilyen "nekem minden jár" vérnyuggerek. Nyilván mindenhol van kivétel.
2023. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van mind selejtek vagyunk

Úgyis ezt szeretnéd hallani

Általánosítás über alles

2023. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Attól is függ,hogy mit veszel észre.Nem egyszer láttam rá példát,hogy maguktól átadták a helyet tömegközlekedésen időseknek.Persze,meglehet,hogy nem tolonganak az ilyen fiatalok.Ez viszont ritka nagy f..szfej lehetett,mert ha csak simán rászól,hogy nem az a sor vége,még azt mondom ok,aztán ha esetleg nem fogja fel a szerencsétlen,még az sem egy tragédia,megveszi a kolbászt és továbbáll.De még külön szívatta is.Ha egy öntudatában lévő,40 éves bunkót küld el a sor végére,akkor még meg is tapsolom,hogy nem beszari.
2023. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én felse birok néha szállni a villamosra mert eltaposnak
2023. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mostanában napi szinten születnek ilyesmi kérdések, de ugyanazt tudom mondani, mint amit eddig is: nem mindannyian vagyunk ilyenek, mint a kifejtésben leírt srác.


Az idős bácsinak nem kellett volna előznie, viszont a srác sem tett helyes dolgot azzal, hogy mindenki előtt látványosan megalázta őt. Lehet, hogy fejben ezt "igazságszolgáltatásnak" könyvelte el magában, mégsem volt ez helyénvaló.

Amúgy, zárójel nélküli zárójelben, minden korosztályban vannak ilyen tagok, mint a srác, vagy épp a bácsi. És csak azért, mert van pár bunkóbb fiatal (meg másik korosztálybeli), nem jelenti azt azonnal, hogy minden egyes embert képviselnek ott a korukból.

2023. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Láttál egy ilyen esetet és már jössz ide hisztizni. Te mennyire vagy kicsinyes?


Amúgy én sosem csináltam ilyet, én pont az vagyok, aki átadja a helyét, mosolyogva előreenged másokat, ha ő nem siet és nem csinál ügyet párszáz forintból. A baráti köröm többsége teljesen laza és segítőkész másokkal. Nem pörgünk hülyeségeken.

2023. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól még hogy van pár ilyen, nem mindenki bunkó ebből a korosztályból. Én több udvarias fiatalt ismerek mint nem udvariasat.

De szerintem butaság ennyire általánosítani mint te kérdező, és az írsodból látszik hogy nem nagyon szimpatizálsz ezzel a korosztállyal.

2023. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostanság egy 50es férfival találkozgattam de szakítottam vele. Sajnált rám egy 200 Ft-os csokit is.
2023. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!