Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Izzadós, eléggé erős lábszagom...

Izzadós, eléggé erős lábszagom van, másoknak elő szokott fordulni?, ki hogyan küzdi vagy enyhíti? Igénytelenek számít akinek szokott lenni?

Figyelt kérdés
Akiknek lábszaga szokott lenni vagy akinek volt, az hogyan küzdi le az izzadt, láb, talp szagát, milyen időnként? mert gyakran eléggé leizzadt és erős lábszagom lesz munka után, mivel tudnám enyhíteni legalább, minőségi cipőt nem igazán tudok venni, ezért ötleteket várnék, azt olvastam hogy ha tea filtert raknék bele, az elszívja a cipőből a szagot, nem tudom igaz e?, akinek szaga szokott lenni a lábának, igénytelenek számít?

2023. febr. 28. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Nincsen, nem szokott lábszagom, izzadt lenni
Gyakran lesz lábszagom, izzadt.
Sűrűn lesz lábszagom, izzadt.
Ritkán lesz lábszagom, izzadt.
32 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Minden esetre megköszönöm előre is a válaszokat-segítségeket..
2023. febr. 28. 22:21
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pamutzokni és rendszeres mosakodás.
2023. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt egy lábfétises megtalálja... Óvakodj a priviktől! :D
2023. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha lány lennél, akkor már küldeném is az üzenetet, hogy hadd szaglászhassam a talpaid
2023. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

#2

Meló közben kimész a budiba és megmosod a csapnál a lábad, szárazra törlöd (nyilván saját törülközővel) aztán pedig friss zoknit húzol?

2023. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nyáron szokott előjönni, de már pár éve rájöttem miért, szóval leírom:


Nyáron itthon mindig papucsban voltam, mezítláb, zokni nélkül. A lábam beleizzad a papucsba, a papucs átveszi a bűzt, és innentől a papucs lényegében miután lábat mosok a lábam átveszi a papucs szagát.

Ezt úgy oldottam meg, hogy nyáron is zokniban vagyok és érdekes, nem büdös a lábam, mármint az, de nem érződik. Pláne a papucs sem veszi át, persze manapság a papucsot is gyakran elmosom. Illetve van kinti és benti papucsom.


Cipővel más a helyzet, ha nem szellőzik rendesen akkor könnyen beizzad, ezt úgy oldottam meg, hogy a cipőfűzőt lazábbra állítottam az egész cipőn, így szellőzik annyira hogy nem izzad bele a lábam.


Munkavédelmi cipő és a gumicsizma az megint más, előbbinél a cipőfűzős megoldás sem feltétlen segített, egy 8 órás műszakban szerintem elkerülhetetlen hogy beizzad a láb. Ott a munkavédelmi cipőt érdemes a házban olyan helyen tárolni ahol szellőzhet, én amikor ilyen helyen dolgoztam akkor ablakban tároltam. Lábat minden műszak után jól lemostam, zoknit meg mindennap cseréltem.


Savanyú lábszagot már jó ideje nem éreztem.

2023. márc. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Nőként nyáron nekem is jó büdös a làbam. 100%-ban semmi sem segít rajta. Sem a mindennapi mosás, krémezés, lábspray használata, tiszta zokni, drága bőrcipő nem használ rá. Egyszerűen ilyen a genetikám. Apámnak volt ilyen lábszaga. Egyik rokonom szintén nőként ugyanezzel küszködik.
2023. márc. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Gombát kezelni, aztán a legolcsóbb hintöpor is tökéletes. Cipő belsejét is át lehet törölgetni langyos vizes szivaccsal és papírtörlővel párszor, meg alkoholos törlőkendővel se árt. Papucs ugyanez, de inkább két párral, alaposan. Akinek ezután se segít semmi, az hazudik, mert még mindig ott a fűrész.
2023. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Pedig muszáj lesz beruházni egy bőrcipőre, legalább egy pár vékony pamut zoknira, meg egy lábsprére, csodákra képes ez a szentháromság.
2023. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 K.O. ***** válasza:
100%
sztem etrendet kellene valtoztatnod.. elotte egy meregtelenito kura.. az tavasszal amugy sem art, sooot:) valamit nem jol dolgoz fel az emesztorendszered.. nekem egyik ismerosomnek budos savanyu-sajtszagu laba volt, amiota nem eszik annyi tejtermeket nem budos neki
2023. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!