Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít igényességnek, ha (? )

Mi számít igényességnek, ha (? )

Figyelt kérdés

Ha a minden napos fürdés, fogmosás, dezodorálás, parfümözés, fésülködés, hajbelövés, két naponta hajmosás, szőrtelenítés, rendszeres kézmosás, fertőtlenítő hordása mindenhova, ápolt, tiszta körmök, jó, tiszta ruhák viselése, rendszeres bőrápolás, alapnak számít, akkor mi számít igényességnek?

Megkaptam már, hogy igénytelen vagyok, nem értettem miért, hiszen amit fent leírtam minden jellemző rám. Valaki azt mondta, hogy ez nem igényesség, hanem alap. Mi számít akkor annak?



2018. aug. 2. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az igény pl. műveltséget is takar. Teszem azt, alkalomhoz való öltözködést, finom stílust, választékos beszédet, udvariasságot.


Kérdezd meg az illetőt, aki mondta.

2018. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A környezeted milyen? Tisztán tartod az otthonodat, vagy a mosatlan hegyekben áll? akkor van tisztaság, ha a takarítónő takarít? Elváros magadtól, hogy tisztaságban, rendezett módón élj a lehetőségeidhez képest? vagy te és a porszívó az ősellenségek és csak időrablásnak tartod?
2018. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hajbelövés után, azonnal kiszeded a keféből a hajat, vagy megvárod mig szép nagy csomókba ott marad benne?
2018. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen takarítok, kövér sem vagyok.
2018. aug. 2. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:

A környezetedben lévő emberekkel is tőrődsz? Hogy a gyerek kajával a kezébe, ne szaladgáljon a lakásba? ne csokizzon össze mindent, ne firkálja szét a falakat pld? Hogy cipővel nem trappolod szét az otthonodat, és máshoz se mész úgy be mint egy neveletlen elefánt?


És még tengernyi dolog az ami igényessé teszi a nőt, még akkor is, ha mondjuk a templom egere hozzá képest egy gazdag egérke és nem tellik kozmetikusra neki.

2018. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem, kozmetikushoz is járok.
2018. aug. 2. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:

*kövér sem vagyok.


Ez csak külső. ami bármikor változhat, akár egy hormonális változásra, akár hogy sportolsz.

Az igényesség belülről kezdődik és a környezetedbe mindig.


Egy igényes nőt például nem látsz részegen fetrengeni, sem részegen.Soha.Sem olyan társaságba nem teszi be a lábát, ahol ez van. Egy igényes nő nem anyázik, sem élőben, sem privát reg-nevek mögé bujva.

2018. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyat se szoktam.
2018. aug. 2. 21:11
 9/10 he84 ***** válasza:
A szőrtelenítés nem alap, hanem csak egy túlzott, elvárásos divat sajnos az utóbbi időkben! Nem kötelező követni és ezáltal másoknak behódolni kényszerből! Igényesség és ápoltság az, ha valaki rendszeresen fürdik, fésülködik, körmöt vág, hajat mos (2naponta hajat mosni túlzás, 4-5 naponta elég), kezet mos és fogat mos. Plusz ne másoknak akarj mindenáron megfelelni, ne foglalkozz az ilyenekkel!
2018. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszban leírtakat illetően sokaknak van mit pótolni. Főleg Magyarországon.
2018. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!