Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelenségnek számít, ha...

Igénytelenségnek számít, ha van olyan nap, mikor nem zuhanyzok?

Figyelt kérdés
Elég ritkán, de néha elő fordul, hogy este 8-9 körül fáradtan haza jövök, és már nincs kedvem elmenni zuhanyozni, persze ezt általában reggel be pótolom. De vannak olyan napok, mikor nem fürdök meg este, és másnap reggel sem, majd csak a következő nap este, de fújós dezodort és parfümöt használok.

2021. júl. 26. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem, de itt gyakorin mindenki napi 2x fürdik, szóval jóra ne számíts:D
2021. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Télen előfordul nálam is, főleg olyan napon amikor nem mozdulok ki egész nap. Nyilván arcot mosok reggel, segget, farkat wc után. Nyáron melegben kizárt hogy ne zuhanyozzak minden nap. Nem is értem hogy tud valaki befeküdni az ágyába egy izzasztó nyári nap után zuhany nélkül.
2021. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a nagy melegben? Remélem nem tömegközlekedsz :D Nézd, bármely más évszak esetén azt mondanám nem gond, na de nyáron? Oké, este hazajössz dög fáradt vagy, megesik hogy inkább az alvást választod. Oké, de hogy reggel sem fürdesz, és csak dezodorálsz... Az előző nap verejtékében újraáztatod magad. Itt már felvethető az igénytelenség...Bár a németeknél ez ne gond. Többször tapasztaltam, hogy a vízzel spórolosak. Fürödj!
2021. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Télen előfordul nálam is, főleg olyan napon amikor nem mozdulok ki egész nap. Nyilván arcot mosok reggel, segget, farkat wc után. Nyáron melegben kizárt hogy ne zuhanyozzak minden nap. Nem is értem hogy tud valaki befeküdni az ágyába egy izzasztó nyári nap után zuhany nélkül.


Drága a víz számla. Nem mindenki él úri életet.

2021. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem mész ki másnap a lakásodból emberek közé, akkor nem gond.
2021. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy igénytelen! Én van mikor hetekig nem,na az már talán.
2021. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

2#

Nyilván bemész megmosod az arcod, segged,farkad... Hogyne, egyszerűbb beállni a zuhanyzóba már... Ne mondd már ezt a mesét:D

2021. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gond a viz számla befizetésével, szóval ez nem gond. De mint ahogy írtam, nem minden napos, természetesen nyáron nagyon ritkán fordul elő. Nyáron egy nap többször is le zuhanyzok, ha itthon vagyok, amúgy is izzadós fajta vagyok. Inkább télen jellemző az, hogy este nem fürdök. #3 van jogsim és autóm is, sőt a munkahelyemen egyedül vagyok az irodai szobába, néha jönnek csak be. :)
2021. júl. 26. 23:14
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
3-as vagyok. Írhattad volna hogy ez nyáron nem jellemző, hogy télen van ilyen. Na mindegy... ezek akik lepontoztak biztos magukra ismertek. Ők azok akik a buszon, metrón, az izzadt hónaljukat az ember orra alá dörgölik. Persze te hiába mondod halkan hogy víz és szappan, majd dezodor, még ők vannak felháborodva. Aztán meg idejárnak fel választ lepontozni. Na de nem érdekel... tessék büdösök, ezt is pontozzátok le! Kérdező, szerintem te visszakozol a válaszok miatt, és szépítesz. Valld be hogy spórolsz a vízszámlán!
2021. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

9 Persze biztos azon spórol :D

Biztos még sosem voltál olyan fáradt igazán.

2021. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!