Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a nők akik több férfit...

Azok a nők akik több férfit szeretnek egyszerre de nem minden férfit, miért nem tudnak a több közül eggyel komolyan tervezni?

Figyelt kérdés

Nem olyan nőkre gondolok akik a kalandokat kereseik hanem azokra akik néhány férfival kapcsolatban vannak (szexuálisan is) de csak egy bizonyos szinten tartják a kapcsolatot. Ez miért van? Így biztonságosabb vagy még vacilláltok,hogy melyikük legyen a társatok? Vagy egyiket se szeretitek annyira, hogy el merjetek köteleződni mellettük, féltek, hogy nem lennétek hűségesek.


Szeretném megérteni, hogy hogyan gondolkodnak és mi az oka ennek az említett nők körében.



2023. márc. 1. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg nem akarnak egynel megallapodni. Lehet azon filoznak a nok eppen, h az X darab ferfibol kene gyurni egyet, s az lenne az igazi. Lehet, h csak elvezik a pasik figyelmet...


Nem kell leallni ilyen nokkel (ferfiakkal), s akkor nincs (lelki) serules.

2023. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Tisztában vagyok az értékeimmel kapcsolatban, van is több férfi jelentkező, de olyat szeretnék választani, aki komolyan gondolkodik velem kapcsolatban. Általában azt várják, hogy én legyek a kezdeményező, de valakinek elvarratlan szálai vannak a múltjával kapcsolatban, nem is szeretnék megrontó lenni. Másnál előfordult, hogy üzenetek küldésével ismerkedik gavallérosan az ellentétes nemű, engem csak megfigyelni és követni szoktak, de én inkább az udvarlás híve vagyok.
2023. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs biológiai "norma" arra nézve, hogy egyszerre hány partnert lehet szeretni (kedvelni), ez legfeljebb a mai "civilizált" társadalomban élő embernél alakult ilyen monogám vagy oligogám formába és csak kevesen gyakorolják a poliamor vagy poligám kapcsolatokat.
2023. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
# de szexuális kapcsolatban vagy mindegyikkel?
2023. márc. 1. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat mert ugy jo nekik.. kulonbdozoek vagyunk
2023. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból ott a hiba hogy abból indulunk ki hogy az ember = életre szóló párkeresés. Holott mint ahogy minden másban, így ebben is különbözőek vagyunk. Nem mindenkinek az a célja, hogy egyetlen emberrel töltse az egész életét.
2023. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az általad említett csoportnak rengeteg főbb okai lehetnek erre. Van aki éppen nem is akar elköteleződni, vagy éppen ellenkezőleg, mindegyikükkel életre szóló szerelmet akar, de valamiért nem megy a "bizonyos szint" fölé növekvés.

Várják a megfelelőket, de addig is az aktuálisakkal vannak el.

Kérdezd meg az adott személyt az ő indokaiért.

2023. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi kedvem "elköteleződni", a saját ágyamban szeretek aludni egyedül, otthon azt élvezem, ha egyedül vagyok, és nem kell alkalmazkodnom (nem véletlenül fizetek rohadt sokat egy garzonlakásra, és nem költözök össze valakivel egy olcsóbb társbérletbe akár lakótársként), a barátság extrákkal meg pont azt jelenti, ami: barátság+szex. Nem párkapcsolat, nem összeköltözés, nem megállapodás, meg egymás agyára menés.
2023. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!