Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a tegnapi napról?

Mi a véleményed a tegnapi napról?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Vacak volt, megjött, fájt mindenem, csak a Ketodex por használ rá, attól meg olyan vagyok egész nap, mint akit leszedáltak. Úgyhogy a tegnapi nap kuka, mintha meg sem történt volna.
2023. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Vacak és unalmas, nem is igazán tudok felidézni belőle semmit, mivel megfáztam így egész nap ágyban voltam. Mára sikerült lekalózkodnom egy ősrégi játékot amit már régóta szeretnék, szóval ez a nap már jobban alakul valamivel. Jobbulást mindenkinek aki írta hogy beteg!
2023. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A napi feladatomat megoldottam, bár (mint mindig) nehéz volt, így egy 5-ös szinten 4-es.
2023. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Mihamarabbi jobbulást kívánok én is az érintetteknek!

Nagyon hosszú egy hét volt, nem is minden úgy alakult, mint terveztem, szóval ezeket szerettem volna tegnap kipihenni és közben mégis kicsit produktívnak lenni. Hát.. végül semmit sem csináltam, ellustálkodtam az egészet, de olyan szinten, hogy semmi nem maradt meg belőle. Kicsit azért bánom már :c

2023. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt jó, egész nap fájt a fejem megállás nélkül, és ráadásul még mindig a múltbeli történtekkel harcolok, amiket nem tudok kiverni a felyemből.
2023. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%

Tegnap rllógtam a munkát. Telefonoztam munka helyett meg ilyesmi. Es az tartotta csak bennem a lelket hogy holnap(azaz ma)végre péntek(olyankor csak 13 ig dolgozunk)

Tele voltam tervekkel péntekre es hetvégére izgalommal kíváncsisaggal.

Ma meg péntek van. Végeztem 13 kor és elment az élettől is a kedvem. Nincs kivel ki se mozdulni, gyerekre is kell vigyáznom, es nincs melegvíz, furdeni sem lehet meg semmi.

Bedepresszioztam. El se tudok menni sehova.

2023. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!