Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kétségbeesés! "Totálisan! "...

Kétségbeesés! "Totálisan! " Szóval a tegnapi központim rosszul sikerült és. Bôvebben lent. Véleményeznétek?

Figyelt kérdés
Szóval elit gimnáziumba akarok menni minden áron. Hónapokat tanultam és a központit "elméláztam" -vajon létezik ilyen szó??! :-) -. Szóval, elrontottam és úgy max. 50-58 pontos lesz az írásbelim. Teljesen összeroskadtam, ma éjszaka se tudtam aludni rendesen. És ezt most nem azért írtam ki, hogy síránkozzak, hanem hogu szerintetek akkor mostmár semmi esélyem??? A jegyek amiket tovább viszek szuperek ha a szóbelim jó lesz akkor is veszve a remény??? Én tényleg szeretném, de így?

2013. jan. 20. 07:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek mondjatok valamit! Készüljek egyáltalân szóbelire?? :-(
2013. jan. 20. 09:02
 2/12 anonim válasza:
Szerintem nincs teléjesen veszve a reményt, csak akkor nagyon jól kell teljesítened a szóbelin. :) Amúgy rengetegen írják, hogy elrontották, főleg a matekot.
2013. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az előző válaszadóval egyet értek.
2013. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Semmiképpen se add fel, hiszen ha egy felvételi nehéz, akkor az mindenkinek nehéz. Készülj szépen a szóbelire és szerepelj a legjobb tudásod szerint ;)
2013. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, plusz még valami. Van olyan szó, hogy elmélázni, csak nem azt jelenti amire használtad:)
2013. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok! A maximális pontszámot viszem, de nagyon félek. A matekba voltam a legbiztosabb, és az kb 20-25-re sikeredett./legjobb esetbe 30/... a magyarom jó lett. Kiborultam én is...órákig sírtam..de most szerintem van remény! NEKED IS!
2013. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Fúúú én is tisztára elbasztam a matekot :// a max nekem is 30 lesz... ráadásul olyan feladatokkal rontottam el, amiket tudtam :/// de szerintem nagyon sok embernek rossz lett a matek, így szerintem még nyugodtan van esélyed bekerülni, főleg ha még szóbeli is van. Csak nálunk nincs kb. sehol szóbeli?
2013. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki ehhez hozzászólt. Úgy látom van néhány "sorstársam". :) Esetleg majd megírhatnátok,hogy, hogy alakult a felvételi rangsor, persze csak ha gondoljátok.

Az elmélázásnak, pedig utánajártam és nem tudom, hogy voltam ilyen kreatív, hogy új értelmet adtam neki. Sebaj. :D Szóval még egyszer köszönöm Mindenkinek!

2013. jan. 20. 21:13
 9/12 anonim válasza:
Nem vagy egyedül! Ugyanebben a helyzetben vagyok most én is! És nagyon sokat sírtam! Szerintem ne adjuk fel! Lehet hogy vannak olyanok akik 90 pontos írásbelit írtak, mert nekik ez pont ment, de olyan rosszul fognak teljesíteni a szóbelin, hogy fel sem veszik! Ne sírj! :)
2013. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi!! Van esélyed. Én is örülni fogok, ha 60-65 pontom lesz. Ha nekünk nehéz volt, akkor másnak is.
2013. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!