Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal nők miért nem olyan...

A fiatal nők miért nem olyan nőiesek már?

Figyelt kérdés

Kezd kihalni ez a valódi nőiesség. A kifinomult beszédkultúra, a finom megjelenés, stb.

Rengeteg póthajas, hosszú karmú, káromkodós, magamutogató, alultözött fiatal nő van. Rikácsolnak, hangoskodnak, vannak akik rengeteget buliznak.



2023. márc. 4. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Az etnikumok elnépesedése kihat a hazai termések szocializálódására is.


Na meg persze a F*szbúk és egyéb közösségi mérgezések, ValóVilág, és további médiaszennyezések sem kevésbé.


Valamint az egyre gyengülő szülői nevelés, moralitás, erkölcsök, családban látott példák is nagy arányban kihatnak a jellemre.


Ez a szomorú igazság.

2023. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem halt ki a kifinomultság sem, csak a hangosabb réteget jobban észreveszed. Velünk sincs semmi baj, nem akarnak megfelelni senkinek, élik az életüket úgy ahogy szeretnék.
2023. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Mert K-rvaként úgy vélik jobb az élet, de eljő majd a ráncos 25éves kor s kupálódnak;)
2023. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
25 évesen ráncos? Nem gondolnám
2023. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert most már lehet saját bankszámlájuk, házuk meg keresetük, és nem kell tojáshéjon lépkedve tettetni a viselkedésformát és a kinézetet, amit a férfiak elvárnak, csak hogy legyen hol lakniuk.
2023. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
A divat és az elvárt viselkedés kb minden században más volt, dehát tudom hogy ezt nehezebb lenyelni, mint az "ezek a maj fiatalok!" dumát rikácsolni egész nap.
2023. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 én ezzel vitatkoznék, mert most is megfelelési kényszerből csinálja a kb 70 százalék ugyanazt: ezt a vonalat amit fent leírtam. Mert sok pasi is agymosott szerintem a videoklippek miatt, ezt a lányok is látják, lehet onnan jön ez az egész.


#6 igen mindig más volt az elvárás, de a viselkedés azért más volt. Inkább egy kicsit szemérmesebb, mint egy magamutogató, legalábbis szerintem.


#2 igen, feltűnőbb a hangosabb, de valamiért nincs alapvető igényük arra hogy finomak legyenek. A nőiességnek is megvan a bája. Nem azt mondom hogy ne legyen lelkében kacér, de sokkal izgalmasabb ha ezt a kiválasztott férfinek mutatja ki

2023. márc. 4. 20:20
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

"de sokkal izgalmasabb ha ezt a kiválasztott férfinek mutatja ki"


Lásd #5. Már nem kell a férfiaknak megfelelniük, azt csinálnak amit akarnak, illetve a butácskábbak azt, ami épp a divat - a férfiaktól független divat.

2023. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
A maszk bomlik. Van aki több maszkot vesz fel, van aki leveszi magáról. Az általad említettek az első kategória. Keresd a másodikat, aki önmagaként kezd viselkedni, nem kifinomult megjátszásként.
2023. márc. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

4

Ja, mert a festékboltot kifosszák és öntik arcukra a vakolatot;)

2023. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!