Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vesznek komolyan, mert...

Nem vesznek komolyan, mert fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, de korántsem nézek ki ennyi idősnek. Elég baba arcú vagyok, határozott személyiség és megfigyeltem már többször is, hogy a legtöbben meglepődnek, hogy a kedves kis arc mögött milyen határozottság áll, viszont azt érzem, hogy nem vesznek kellően komolyan emiatt. Mintha még mindig inkább a tapasztalatlan tini kategóriába sorolnának az emberek annak ellenére, hogy jó meglátásaim szoktak lenni és minden tettemmel megcáfolom a sztereotípiát. Hosszú időbe telik mire sikerül leküzdeni.

2023. febr. 14. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könnyen lehet.
2023. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy addig marad így, amíg el nem kezdek szottyosodni?
2023. febr. 14. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne akarj, addig örülj míg fiatalosan nézel ki. Én nem nézek ki jól, meg is van az eredménye, a kutyának se kellek.
2023. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
xD eggyüt érzek veled kérdező. Apámanak vagy anyámnak hiába mondom a jót vagy akárkinek is 15évesnek nézek ki mint egy kislány szószerint a dohányboltból egyenesen kizavarnak pedig már 26 vagyok tiszta gáz. Külön élek és egy hete kb mentem ki a kapun és leszolított egy anyuka hogy neharagudj a szüleid ithon vannak fuuu de gáz volt mondom neki én lakok itt egyedül a válasz igen tényleg hány éves vagy? 😑😑😑... nab mind egy jehova tanuk voltak bejöttek és beszélgettünk Istenről a jövőröl a multrol a jelenről. Stb. Fodrásznál a leg gázabb volt ott egy 25 éves én 26 vagyok és a tesóm azt mondta mintha a kishuga lennék. Annyira gáz. És méghozzá soványis vagyok se cici se segg.
2023. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját példám. 19 voltam, amikor szűk 2 hétig minden nap öltönyben kellett lennem. Temetés, ügyvéd, fellépés, tárgyalás, állásinterjú,... .És ekkor tűnt fel, hogy mennyire mások az emberek, ha így öltözöl. A suliban sem szólogattak be, a tanárok is másképp néztek rám, még a kedvenc tanárnőm is megjegyezte, hogy mennyivel érettebb vagyok benne. De a portás, a banki őr, a recepciós MILF, a TAXI-s, BKV ellenőr, pincér, mindenki komolyabban kezelt, mint előtte 19 évig bárki.
2023. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly örülj neki. Nekem mind1 mit veszekfel én sajnos mint egy 15éves. Pedig én elég nőijesen öltöszködöm. Itt nem arrol volt szó hogy mibem nézelki máshogy itt arrol van szó hogy a testfelépítésünk az arcunk túl gyermekes.
2023. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kosztum vagy oltony az oltozeked!! Kezdd el hordani!!
2023. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Van nekem barnába meg feketébe is hova hordjam? Fodrász vagyok. -.- abban fessek hajat ??? Szombaton is fél kettöig dolgozom vasárnap van szabad időm akkor szoktunk menni étterembe meg max mekibe vagy mozi mikor hogy
2023. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulsz majd vele együtt élni. Nekem olyan munkaköröm van, ahol határozottnak kell lenni, irányítanom kell az embereket, és emellé olyan pofázmányom van, hogy egy 10-est letagadhatnék az életkoromból legalább (28 vagyok, de még mindenhol kérnek tőlem személyit, meg hát én is látom, hogy kislánynak tűnök, pláne egyenruhában, ahol még csak nem is tudok nőiesebben öltözködni). Annyi az egész, hogy így kétszer kell elmondanom az embereknek, hogy mit kell csinálni, és mi lesz a következménye, ha nem csinálják. Aki nehezen fogja fel, annak háromszor. De egy idő után még a gyengébb képességűek is megértik, hogy akkor is az lesz, amit mondok, bár tény, hogy nehezebb, mint a 180 centis, 30-valamennyinek kinéző kollégámnak.


Az jutott eszembe, mikor még egyetem alatt mekiben dolgoztam, épp iszonyatos emberhiánnyal vittük végig az esti műszakot, és ezért én műszakvezetőként ilyen mindenest kellett, hogy játsszak, hol krumplit sütöttem, hol a konyhást segítettem ki, szóval a dolgozói egyenpóló volt rajtam, mert az ingből nehezen jön ki a zsír. Na, épp a kasszást váltottam le pár percre, mikor jött hőbörögni Karen, hogy legalább 20 perce vár. Ránéztem a monitorra... 6 percnél tartott a rendelése, ami nem jó, de nem is tragikus, de azért elnézést kértem, elmondtam, hogy ők sokan vannak, mi meg kevesen, ha szeretné, törlöm a rendelést és visszaadom az árát, ha meg mégis kéri, akkor még egy két perc türelmet kérek. Na erre az arcomba sikított, hogy kéri a felettesem, mondom, őőőő... nem tudom adni, mert este 11 van? És otthon van a családjával? Akkor a menedzserrel akar beszélni, mondom az nagyon jó, mert vele beszél. Ő azt nem hiszi el, túl fiatal vagyok hozzá, max egy gimis diákmunkás lehetek. Akkor jött vissza a cigijéről a kasszásom, szóval hátramentem, rávettem az inget a pólómra, és mint egy teljesen másik személy, sapka nélkül, kicsit mélyebb hangon (próbáltam nem elröhögni magam közben) mentem oda hozzá, hogy "jó estét, xy vagyok, mi a probléma?" szó nélkül kiviharzott, de akik vártak a kajájukra (szintén gyorsétteremhez képest sokat, de ők látták, mi a helyzet és nem pampogtak), azok jót nevettek.

2023. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen vagyok brigádvezető szerűség egy telepen. Mondhatom, az ügyfelek közül senki nem vesz komolyan, csak ha megmutatom milyen az, mikor igazán komoly vagyok. A kedvesség és a bájos arc elég nagy hátrány ebben a világban.
2023. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!