Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert lehetnek oda olyan 30...

Miert lehetnek oda olyan 30 valahány éves nőért, aki először hosszú évekig be volt zárva, aztán most, hogy szabad, iszik kettőt és máris együtt van valakivel?

Figyelt kérdés

Évekig egy zsarnok ember mellett volt, aki bulizott és ivott, amíg ő otthon várta. Szakitottak nagy nehezen. Egyből összejött egy ivós, balhés emberrel. Közben szédített egy másikat, aki már először tetszett neki. Így hárman voltak annyira oda érte. Később összejött egy másikkal, akivel el is költöztek, mert a balhés zaklatta őket. Valamiért szakítottak, közben jött egy másik, akit ugyanúgy megszédített. Képes lett volna ő is odaköltözni, ahová a csaj ment.

Szép sminkkel, az nélkül annyira nem az arca. Magas és vékony, úgy beszél, mint aki el akar olvadni. Ezt megertem, hogy mindenki szereti. De a viselkedése eléggé érdekes. Nem rib. , de ezek alapján mégis az. Olyan embert is megszédített, aki az elején is mondta, hogy nem normális ez a nő, mert 2 haverja miatta sír és az egyikkel van, a másikkal írogat. Ez az emberrel találkoztak, megbeszélni,miért is utálják egymást annyira. Egy közös témájuk volt, aztán pár ital után odáig lett érte. Most épp összevesztek. A csaj olyan, mindenki meglátása szerint, hogy ő otthon elvan a háziasszonyi szerepben, dolgozni nehezen akar. Legalábbis munkát keresni, amíg kap munkanélkülit. Egyik másik munkahelyen is voltak vele gondok, mert bevitte a privát gondjait. Ő szó szerint néha mozdul ki, kutyája szétvizeli a lakást, néha azt se viszi ki úgy,ahogy kellene,mert épp fáradt. Barátkozni se lehet vele,mert állandóan épp hajat mos, takarít, főz. Gyereke sincs, hogy arra fogná, hogy 20 percre nem tudja otthagyni a munkát, hanem együtt sétáltatnánk a kutyákat. Elvan a tévé rádió előtt. De ha a párja menne valamerre, először megy vele, (berugnak, összevesznek valamin,) de a későbbiekben nem jár el sehova, de a párját meg bántja, hogy ő miért nem otthon ül. Amúgy meg mindig az bulizós, italos férfiakat szed össze. Egyik nem volt ilyen. De az nem kellett neki. Ezek a férfiak nem alkalminak akarták, hanem rendes barátnőnek. De mit láthattak ennyire benne? A külsejét nézik és nem azt,amit csinál?


2023. márc. 5. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Uuu, irigyseg-szagot erzek...😂


Ha rendes baratnonek kellene, akkor az jellemzoen, elsosorban nem a kulsorol szol.

2023. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem irigység, csak hónapokig hallgattam a siránkozást miatta, aztán most már megrgy ember ugyanezt teszi, aki ezelőtt teljesen más véleményen vokt róla.
2023. márc. 5. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, persze...😉


Nyilvan van benne vmi ertek, ami a pasiknak fontos, nem gondolod?


Nagyon erdekes kis menyecske lehet, tekintve, h milyen reszletes, hosszu kerdest fogalmaztal itt meg... biztos sokat gondolsz ra...😝

2023. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most hallottam csak újra felőle és meglepődtem valakin, aki annyira ellene volt és utálta, hogy most meg odáig lett érte.
2023. márc. 5. 10:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Én akkor utáltam meg, amikor az én exemmel haverkodott, ami nem baj , mert már ex. De az ő balhés exe hívott egyszer ,hogy mi van velem és az akkor mesélte, hogy a csaj mi minden rosszat mondott rólam. Pedig minden hülyeséget tőlem kérdezett, állandóan segítséget kért, mert pl ebek óta nem volt nőgyógyászati vizsgálaton és hogy én hova járok, meg ezt axt hol lehet intézni. Az is érdekes volt ,hogy mesélte, hogy költöznek, de nem árulta el nekem sem,hogy hova.
2023. márc. 5. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Amilyen pasiknak kell, én semmit irigylésre méltót nem találok ezen.
2023. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én se. 😀 Szerintem mielőbb szül egy gyereket,akitől tud és majd a férfi fogja etetni, aztán dolgozni fog sietni mennyi újra. Dekoratív, első látásra azért is tetszhet sokaknak.
2023. márc. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!