Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt nők, ha valakivel...

Felnőtt nők, ha valakivel együtt nyaraltatok volna,24 évvel ezelőtt és az egyszer megkeresne titeket, az jól esne, semleges lenne, dühítene titeket?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen emlékek kötnek az illetőhöz, ill. attól is, hogy mi a szándéka a megkereséssel.
2018. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Egyébként van, akivel gyerektáborban találkoztam először, és azóta sem, de emlékszem rá, szóval vannak emlékezetesebb emberek, jót nosztalgiáznék.
2018. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
Csatlakozom az első 2 válaszolóhoz, attól függ hogy ki az illető és milyen céllal keres. Bár kétségkívül kíváncsi lennék, hogy 4 évesen ugyan mit csinálhattam ami miatt még emlékszik rám és megkeres.
2018. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát engem már ennyi idő távlatában nem nagyon érdekel senki. nyilván oka volt, hogy nem tartottuk a kapcsolatot.
2018. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A történet 1994-ben kezdődött, a fiú 12 éves volt, a lány 15-16 körül. Akkor a fiú eltaszította magától a lányt, aki nagyon próbált vele barátkozni, a közelébe férkőzni. A fiú felnőttkorában visszaemlékszik arra, mit rontott el gyerekként. De azt is tudja, hogy már biztosan azóta házas a nő és gyerekei vannak. Bár úgy érzi, annak alapján, ami beúszott a tudatába, hogy akár az igazi is lehetett volna számára, mégsem gondolkodik már kapcsolatban, csupán egyet nosztalgiázni.
2018. nov. 25. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
hú hát ezt szerintem nagyon túlgondoltad. nekem is volt ilyen, hogy valakit visszautasítottam, és utána lelkiismeret-furdalásom lett majdnem 20 évre rá. de aztán szerencsére nem kerestem meg az illetőt. Mi van, ha hátrányára változott, én meg fölzaklatom, és végül megint nem akarok tőle semmit. Jobb az ilyeneket valószínűleg elfelejteni.
2018. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy nagyon megváltozott. De valami vágy ott él bennem, amit nem tudok csillapítani. Valamiért csak felidéződött bennem ez a régi emlék.
2018. nov. 25. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon motoszkál benned valami, akkor keresd meg.
2018. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!