Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek és beszélnek...

Miért viselkednek és beszélnek parasztos "cigányosan" a fiatalok? És miért van sok hasonló stílusú videó az interneten?

Figyelt kérdés
Tudjátok. Ez az igazi vadparaszt. Annyira undorító. És egyszerűen nem veszik észre magukat. Meg ezek a videók is förtelmesek. Süt a tanulatlanság, és ezt viccesnek szánják. Tudjátok olyan direkt tájszólás jellegűen akarnak beszélni, csak nem jön össze..

2023. márc. 6. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a szűkebb társadalmi közegből ragadnak át a gyerekekre, fiatalokra. Értsd: család, iskolai osztály, településen élők.

Nyilván nem csak a fiatalok beszélnek így, hanem ott a felnőttek közül is sokan. Csak lehet, hogy a felnőttek kevesebb videót töltenek fel, ezért nem szúrja annyira a szemedet.

2023. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Már megint ez?


Esetleg ha nem a cigánysággal azonosítanád ezt a fajta viselkedést, akkor közelebb kerülnél a válaszhoz.

2023. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lilluci27 ***** válasza:
38%
A többség nem beszél így. Szerintem ez a rasszista szöveg undorító.
2023. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyre több a cigány, meg elég nagy a reprezentációjuk a "sztár" világban, imádnak szerepelni, énekelni. Aki magyarként így viselkedik az a szememben már nem magyar, az egy korcs cigány, nem a bőrszín teszi, a viselkedés, vannak rendes cigányok, nyilván nem azokat utánozzák, meg nem is róluk van szó.
2023. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
így akarnak menőnek tűnni, nekem a káromkodásokból van elgem meg a mi van, tesa és társai dumákból
2023. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5!

Engem is kikészít 😅

2023. márc. 6. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is UFÓ, teljesen ellentétes a viselkedésük. De nem csak nekik, hanem a felnőttek egy része is ettől olyan menőnek érziik magukat.
2023. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rasszista...nezzetek mar szet videken mi lett,ahol tobbsegbe kerultek,azok a tenyek..
márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!