Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted jól tettem?

Szerinted jól tettem?

Figyelt kérdés
Fodor Artúr névvel születtem. most pedig Fodor Áron Dániel vagyok. nekem jobban tetszik azonban papám után kaptam az Artúr nevet. aki már elhunyt. és most a rokonai morognak minden szegyentelennek elhordanak. de úgy vagyok vele nem adnak azok nekem se enni, se inni, se dolgaim nem oldják meg. semmikozuk
2023. márc. 6. 19:48
 1/4 anonim válasza:
56%

Hat. Szerintem sem az ő ügyük.

Ha te így döntöttél, el kell fogadniuk.

2023. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha Te így érzed jobban magad, a neved a Te Saját Ügyed.
2023. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha emlékezetem nem csal, akkor ezt a kérdést régebben olvastam már itt az oldalon. Ez alapján azt tudom mondani, hogy nem tetted jól, mert azóta is ez foglalkoztat. Ha annyira jó döntésnek éreznéd, akkor nem ezen agyalnál még mindig.
2023. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdést olvastam már de nem ugyanezekkel a nevekkel.Mindig azt mondom rá: a te dolgod, ha neked így jobb hát istenem mit kezdjünk vele.
2023. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!