Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik sportot űzői a legostob...

Melyik sportot űzői a legostobábbak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hülye sportok, de hogy a Fegyencedzés című könyvből idézzek:

"én tisztelek mindenkit, aki képes felállni a fotelből és végezni valamilyen testmozgást szabadidejében."

Nem feltétlen pontos az idézet, de a lényege pontos.


Viszont a kérdésre válaszolva: Szerintem aki valóságshow-val összekötött sport/akadályverseny vagy ilyesmit "űz", na ott biztos hogy nem a tudásuk miatt lettek összeválogatva.

2023. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A bézból, meg a röggbi, az teljesen értelmetlen baromság.
2023. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Az MMA, box, mert totál tönkreteszik csak a felek egymást ezzel a kakasviadallal.
2023. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ilyen kategória, vannak ostoba emberek, egy részük sportol valamit, más részük meg nem.
2023. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Exatlon az mondjuk tényleg egy extrém sporttal összekutyult Való Világ a Palik idegesítő ordibálásaival.
2023. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Általában a boxolók. A legintelligensebbek pedig a vízilabdázók (feltűnően magas köztük a doktorival rendelkezők aránya), vívók és persze a sakkozók.
2023. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Aki rendszeresen sportol,általában azért nem olyan ostoba. Így inkább irritáló példát mondanék. Engem a jógások idegesítenek,de nem a mozgásforma miatt,hanem hogy hozzátesznek egy maníros,közhelyes életfilozófiát (amit általában nem tartanak be,csak az insta videóikra kell a like).
2023. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Foci
2023. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Box,mma. A csoporttarsaimon lattam,h nem fogjak fel a dolgok kozti osszefuggeseket: a sok utas a fejre tenyleg oli az agysejteket.
2023. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!