Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a leggázabb privát...

Mi volt a leggázabb privát levél, amit itt kaptál, vagy legostobább nyilvános vita?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1,cukikislány vagy nem tudom milyen néven egy pasi küldött a péniszéről egy fotót.


2,Kiírtam egy kérdést a kutyás csoportban,erre onnan kapok egy üzenetet,hogy szimpatikusnak talál az illető és szeretne velem x napon találkozni. Most komolyan az ilyen mit érezhet? Csak konkrétan azért,mert a kérdésből ki sem derült,hogy nő vagyok. Pasi is lehettem volna :D


3, egy ismerősömre akadtam rá üzenet váltások közepette,na az gáz volt.



Neked kérdező? :D


23/L

2016. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egy szexualitásra írt kérdéshez írtam valami hülyeséget, majd rámírt egy úri ember, hogy neki bejövök meg stb. beszélgettem vele félóráig majd elárultam neki, hogy férfi vagyok és hogy mekkora gyökér :D az persze mellékes a nicknevem is férfire utal :D
2016. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére engem elkerülnek az ilyenek, a leggázabb talán az volt, amikor egy Politika témakörben adott válaszom kapcsán privátban akarták nekem megmagyarázni, hogy miért volt Szálasi rendszere jó.
2016. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Nekem fajit írtak, holott nem is ismernek.
2016. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
leggázabb üzenet: egy csávó használt gumit akart venni tőlem, mert állítása szerint a spermaivás segít az impotencián...:D legostobább vitára nem emlékszem:D
2016. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem azok jutnak eszembe, amikor egyszer egy pasi (feltételezem, pasi) kilométeres privátot írt arról, mi a baja nőkkel. De nem válaszként írta, mert én egy csajozós kérdésre teljesen semleges választ írtam (helyeket ajánlottam ismerkedésre, az se derült ki, hogy nő vagyok). Semmi köszönés, semmi utalás arra, ki ő. Visszaírtam, hogy szerintem eltévedt, erre megint küldött egy másikat. Semmi visszautalás az eddigiekre stb. Végül bemásoltam a kérdéshez (mint kiderült, nem a kérdező volt), és egy másik nő jelentkezett, hogy szó szerint ugyanezeket kapta (pedig róla se derült ki, hogy nő). Erre még írt egyet, hogy ne másoljam be az írásait, és lek*rvázott.


Máskor meg kiírtam egy ismerkedéshez nem kapcsolódó kérdést, illetve arról szólt, hogy mi tetszik a férfiaknak, de nem akartam ott ismerkedni, csak véleményeket kértem. Erre valaki írt nekem, hogy ismerkedni akar, visszaírtam, hogy én nem szeretnék. Erre konkrétan leszidott, hogy miért asszociálok arra, hogy ő járni akar velem, ő csak barátkozni akar. De valami 50 fölötti pasi, én 20 vagyok. Mindegy, nagyon hosszú leveleket írt, és amikor megkérdeztem, miért privátban teszi, és nem kommentben, azt mondta, hogy itt mindenféle aberrált és deviáns emberek vannak, és ő nem akarja, hogy az ő kommentje "érintkezzen" azokével. És le is törli magát. Kipróbáltam (üzentem neki), valóban törölte magát.

2016. febr. 28. 13:01
 7/15 anonim ***** válasza:
#5, na ez a csávó engemet is megtalált, de nem akar 300e-et fizetni az óvszerért :( pedig ennyiért még küldtem is volna neki!
2016. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:)
2016. febr. 28. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: :'D hát igen én leragadtam a beszélgetésben ott, hogy ezt mégis hogy gondolja, meg miért meg fujj, meg hogy képtelenséget kér, mire elérne hozzá beleszáradna minden:D
2016. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Leggázabb privát: leanyáztak,mert nem tetszett a válaszom. Leggázabb vita: tabletről írtam egy hosszabb kérdést,és véletlenül "semmilye" lett "semmije" helyett. Annyira körmöltem,meg tabletnál a kijelző háromnegyedét elfoglalta a felugró billentyűzet,hogy már nem is láttam át szinte hogy mit írok, hirtelen mintha a "semmilyen" szóhoz asszociáltam volna.

Nagyon csúnyán belémkötött valaki. Olyannyira bizonygatta,hogy h.lye vagyok,hogy ezzel teljesen a saját butaságára irányította a figyelmet.

2016. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!